Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини ПЕРЕМОЖЕЦЬ ОЛІМПІАД І КОНКУРСІВ
ПЕРЕМОЖЕЦЬ ОЛІМПІАД І КОНКУРСІВ
Вісті Роменщини
Четвер, 15 березня 2012, 20:57      Ромни, Сумська область
44 обдарованим учням - переможцям шкільних олімпіад, турнірів, спортивних змагань Сумщини - призначили стипендії голови облдержадміністрації.  

- Україна взяла курс на модернізацію освіти та науки. Реформи, започатковані Президентом України Віктором Януковичем, мають на меті зберегти та примножити традиції вітчизняної системи освіти, сприяти інтеграції України до європейських освітніх стандартів, - зазначив Юрій Чмирь під час зустрічі з стипендіатами.

Серед них - дев'ятикласниця Роменської СЗОШ № 1 Валерія Ковтун. Вона вже отримує стипендію міського голови. 2010-2011 навчального року здобула друге місце на обласній олімпіаді з російської мови та літератури, третє - з української мови. Стала бронзовою призеркою обласного та срібною - міжнародного етапів мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка. Нинішнього року дівчина виборола треті місця з української та англійської мов, друге - з історії на третьому етапі всеукраїнських олімпіад. Дійшла до четвертого (міжнародного) етапу мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка.

Микола СОТ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Пам'ятники Кавалеридзе
Пам'ятники Кавалеридзе