Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Рада рекомендувала…
Вісті Роменщини
Неділя, 04 грудня 2011, 19:53      Ромни, Сумська область

Чергове засідання громадської ради при міськвиконкомі, яке провів її голова Микола Оксюта, присвятили підсумкам виконання програми соці­ально-економічного розвитку Ромен за дев’ять місяців 2011 року. Доповідав заступник місь­кого голови Олександр Яковенко, який проаналізував позитивні досягнення і недоліки в діяльності органів місцевого самоврядування, підпри­ємств, установ та організацій (докладніше в № 85 газети “Віс­ті Роменщини” за 2.11. 2011 р.).

Члени дорадчого органу прийняли інформацію до відома та перейшли до розгляду інших питань порядку денного. Зокрема, про виконання рекомендацій, наданих міськ­ви­конкому профільними комісіями громадської ради. Так, пропонувалося в холодну пору року організувати молодіжні дискотеки в міському Будинку культури. Однак це вимагає витрат, – прокоментував потребу заступник міського голови Володимир Дудко, – для оплати праці касира та інших працівників, які б об­слу­говували захід. Перспективу молодіжного дозвілля можливо втілити двома шляхами – виділити для цього кошти з бюджету або залучити приватного підприємця. Обидва варіанти вивчаються, – повідомив він. Члени ж громадської ради наполягають, щоб дискотеки проводилися на добровільних засадах силами пра­ців­ників будинку культури.

Громадські представники також доручили дослідити мож­ливість збільшення кіль­кості учнів дитячої музичної школи та концертів за їх участі. Володимир Дудко пояснив, що для цього не вистачає фі­нансування. Бажаючих вивчати музичне мистецтво дійсно більше, ніж може прийняти навчальний заклад. Однак до­ки не будуть введені додаткові робочі місця, виправити ситуацію неможливо. Педагоги й так працюють за скороченими програмами. Щоправда, за­про­понував він, можна подати пропозицію щодо введення додаткових ставок на розгляд сесії міської ради. Розширенню ж концерт­ної діяльності заважає відсут­ність актового залу в ДМШ. Та заходи можна проводити і в міському Будинку культури, хоча з цим пов’язані деякі організаційні труднощі.

Заступник міського голови Андрій Жарий розкрив задуми щодо оптимізації системи житлово-комунального господарства, що полягає в об’єд­нанні профільних підприємств і внаслідок – зниженні вартості їх утримання. Серед галузевих питань, як відомо, багато нагальних. То­му учасники зу­стрі­чі порадили чіткіше визначитися з термінами реформування.

Наприкінці засідання Микола Оксюта наголосив на необхідності дотримуватися членами громадської ради взятих на себе зобов’язань, зважаючи на те, що частина з них не з’явилася або запізнилася на зустріч. Він також нагадав, що до роботи ради можуть долучатися й інші громадяни, але в рамках повноважень дорадчого органу, без політичної чи будь-якої іншої агітації, до чого спробував вдатися під час за­сідання активний громадський діяч Сергій Гаврась.

Юрій ПРОКОПЕНКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

14
14