Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Все для здійснення дитячих мрій
Все для здійснення дитячих мрій
Вісті Роменщини
Неділя, 04 грудня 2011, 19:52      Ромни, Сумська область
Протягом трьох останніх місяців вихованці Анастасів­ського дитячого садочка “Сонечко” залишалися на канікулах. А тим часом у дошкільному навчальному закладі кипіла робота.

До капітального ремонту, що перетворився на справжню реконструкцію, долучилися Сумська обласна та Роменська районна державні адміністрації, обласна та районна ради, ТОВ “Лотуре-Агро”, “Калина”, ФГ “Аграрій-Ч”, НГВУ “Охтирканафтогаз”, Охтирське управління бурових робіт ПАТ “Укр­нафта”. Спільними зусиллями влада та інвестори створили для тридцяти малюків справжню казку, оновивши не тільки приміщення, а й меблі, обладнання. Тепер нові сучасні двері, панелі, шпалери, світильники, гардини та інші предмети дитячого інтер’єру додають гарного настрою батькам і відчуття домашнього затишку – вихованцям. А на урочистостях з нагоди відновлення роботи закладу меценати подарували дітлахам ще й побутову та оргтехніку, іграшки й, звичайно, солодощі.

З малюками та їх батьками поспілкувалися очільник обл­держ­адміністрації Юрій Чмирь, його заступник Олександр Цупро, радник голови ОДА, депутат облради Олександр Саєнко. Господарі також вітали очільників райдержадміністрації – Віктора Сєріка, районної ради – Сергія Хоронька, міського голову Миколу Калашника, т. в. о. заступника начальника управління освіти і науки ОДА Юрія Харламова, представника ТОВ “Українські аграрні інвестиції” Олександра Костенка. Щоправда, нагальні державні справи не дозволили почесним гостям вчасно прибути на захід. Але навіть після кількагодинного чекання місцеві мешканці душевно зустріли благодійників.

– Сьогоднішня подія – приклад плідних взаємовідносин влади та бізнесу, – звернувся до присутніх Юрій Чмирь. – Відгукнулися всі небайдужі до розвитку сільської території, якої, зрозуміло, не мо­же бути без дитячого садочка, шко­ли, фельдшерсько-акушерського пункту чи будинку культури. Тому всі зусилля спрямовуємо саме в сферу життєдіяльності її мешканців. Найголовніше, що нині підприємства, які тут функціонують, переконалися, що треба роз­вивати інфраструктуру району, шанувати людей і основне – забезпечувати їх роботою.

Керівник області також побажав дітлахам здійснення всіх мрій, одна з яких – про затишний садочок – збулася.

Денис МЯГКОВИЧ
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009