Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Святкували хлібороби
Вісті Роменщини
П'ятниця, 25 листопада 2011, 09:12      Ромни, Сумська область
Цього дня на святковому столі, як кажуть, був і хліб, і до хліба. А зібралися за ним, щоб вшанувати трудівників полів і ферм.

– Про вашу працю складено багато віршів, пісень, мовлено чимало теплих слів, – звернувся до присутніх голова РДА В.П. Сєрік, – і ви цього заслуговуєте. У холод і спеку несете трудову вахту на ланах та фермах. З року в рік вінчаєте свою працю вагомими здобутками. От і нинішнього року Сумщина намолотила 2 мільйони тонн зерна. У цьому доробку 220 тис. тонн є й роменського хліба. З цією подією керівництво, трудівників області привітав Президент України Віктор Янукович. Спасибі вам за звитяжну працю, бажаю вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, здійснення всіх мрій та побажань.

Привітали передовиків виробництва, вручили подяки, почесні грамоти та грошові премії голова районної ради С.В. Хоронько, заступник голови РДА О.О. Обідейко, начальник управління агропромислового розвитку РДА А.М. Демченков, заступник голови районної ради Н.В. Ващенко. Поздоровив присутніх депутат обласної ради О.І. Саєнко.

Цьогорічне свято відрізнялося від попередніх насамперед масовістю, а ще тим, що було запрошено керівників сільгосппід­приємств, які нині перебувають на заслуженому відпочинку. Серед них Микола Сударенко (працював  у с. Великі Бубни), Надія Гаценко (Малі Бубни), Михайло Білан (Гришине), Михайло Мартиненко (Сміле), Микола Пугач (Діброва), Тетяна Слобідська (Кашпури). Усі вони багато зробили для розвитку господарств та відбудови соціальної сфери сіл. Ветерани згадували добрі часи, коли грошей та основних оборотних фондів не знали куди дівати. “Аксакали” висловили побажання молодим господарям продовжувати добрі справи старших поколінь.

Поміж привітаннями і тостами розважали гостей самодіяльні артисти Олександр Надточій, Тетяна Литвиненко, Валентина Любива. На відмінно справилася зі своїми обов’язками ведуча свята Надія Демченкова.

Микола ЛАВРИК.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

13
13