Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Як заохотити громадські патрулі
Як заохотити громадські патрулі
Вісті Роменщини
П'ятниця, 25 листопада 2011, 09:08      Ромни, Сумська область
– Якщо в селі не діє громадське формування з охорони громадського порядку, то й слідкувати за ним практично нікому, – наголосив голова райдержадміні­страції Віктор Сєрік під час зустрічі сільських голів із правоохоронцями.

Наслідки скорочення кількості працівників міліції проаналізував заступник начальника Роменського міськвідділу УМВС Юрій Бойко. Так, дільничний інспектор міліції нині обслуговує кілька сільрад. При цьому держава не забезпечує його ні службовим транспортом, ні пальним. Більш-менш ефективніше система працює там, де в нього є помічники. Але навіть цього недостатньо. Для того, щоб на належному рівні забезпечити правоохоронну роботу, необхідна допомога громадських формувань, які в біль­шості населених пунктів району, на жаль, створені тільки на папері.

Побачити на вулицях сіл громадські патрулі можна буде тільки після того, як до цього заохотять громадян. Звичайно, за рахунок сільських бюджетів. Але можливі й інші варіанти, до пошуку яких і спонукали присутніх. Принаймні в декількох сільрадах їх вже знайшли. Наприклад, Погожокриницький сільський голова Василь Сердюк переконує, що результат буде тільки тоді, коли громадським формуванням керуватиме безпосередньо очільник сільради, як він і робить.

Зважаючи на ситуацію, що склалася, претензій до правоохоронців немає, – наголосив, підбиваючи підсумки зустрічі, заступник голови РДА Василь Ремінець. Натомість громади мають всіляко сприяти роботі дільничних інспекторів міліції. Зокрема, попереджувати літніх людей про можливі випадки шахрайства, повідомляти про незна­йомих людей, що з’явилися чи оселилися в покинутих господах, привертати увагу відповідних органів до проявів насильства в неблагополучних сім’ях, особливо щодо дітей. Таким же чином можна ініціювати профілактичні відпрацювання територій співробітниками правоохоронних ор­ганів.

Денис МЯГКОВИЧ
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Вид на бульвар...
Вид на бульвар...