Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Діяльність, сповнена милосердя і тепла
Діяльність, сповнена милосердя і тепла
Вісті Роменщини
Середа, 09 листопада 2011, 21:58      Ромни, Сумська область
Першої неділі листопада своє професійне свято відзначають люди, чия діяльність сповнена гуманізму, милосердя і тепла. З нагоди Дня працівника соціальної сфери в місті та районі відбулися урочисті заходи.

Привітали фахівців соціальної сфери району голова райдержадміністрації Віктор Сєрік та голова районної ради Сергій Хоронько. У своїх виступах вони висловили подяку за щоденну клопітку й відповідальну роботу соціальних працівників. Адже повсякденна увага, підтримка і допомога є важливою складовою реалізації державної соціальної політики, в центрі якої – людина. Побажали міцного здоров’я, щастя, домашнього затишку і тепла, успіхів у їх благородній справі.

Прозвучали поздоровлення і від колег та керівників відповідних установ району. Зокрема, слово мали начальник УПСЗН РДА Олександр Даценко, директор Роменського районного територіального центру соціального обслуговування Ірина Лісна, начальник управління ПФУ в м. Ромнах та Роменському районі Алла Біленко.

Вітали працівників установ соціального захисту Ромен місь­кий голова Микола Калашник, його заступник Олександр Яковенко, начальник УПСЗН виконкому Ярослав Панченко та інші. На зібранні у залі засідань міської ради пролунало багато теплих слів на адресу наших земляків, котрі зігрівають душі й сприяють у вирішенні побутових та ін­ших питань одиноким, немічним, літнім людям.

Кращі працівники, ветерани були нагороджені грамотами і подяками райдержадміністрації та районної ради, виконавчого комі­тету міської ради.

Андрій ЛЮБСЬКИЙ
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел