Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Через необережність
Вісті Роменщини
Субота, 05 листопада 2011, 22:13      Ромни, Сумська область

Станом на 31 жовтня на території міста і району виникло 58 пожеж, 3 людини загинуло, одну – травмовано. Збитки від “червоного півня” становлять більш як 700 тис. гривень.

Як свідчить статистика, загорання в житловому секторі найчастіше виникають саме через необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації електричного обладнання, печей та газових приладів. У зв’язку зі зниженням температури та початком опалювального сезону, коли інтенсивно використовуються усі можливі, в тому числі й саморобні, нагрівальні прилади та пічне опалення, небезпека виникнення пожежі набуває загрозливих масштабів.

Тож не залишайте печі без догляду, не доручайте нагляд за ними малолітнім дітям. Не користуйтеся печами, що мають тріщини, не розміщуйте паливо та інші горючі речовини і матеріали безпосередньо перед топковим отвором. Забороняється сушити й складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали, застосовувати для розпалювання печей легкозаймисті рідини, закріплювати на димових трубах антени телевізорів, радіоприймачів, використовувати для димових труб азбестоцементні й металеві труби, влаштовувати глиноплетені й дерев’яні димоходи.

Шановні громадяни! Будьте максимально обережними при використанні нагрівальних приладів, пічного опалення та джерел відкритого вогню. Пам’ятайте! Перед сном і виходом із дому необхідно вимкнути з мережі всі електроприлади, перекрити газ, перевірити пічне опалення. Ні в якому разі не залишайте дітей без нагляду.

Будьте обережними, цінуйте власне життя і життя близьких!

Роменський районний відділ управління

Держтехногенбезпеки в Сумській області.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святкова хода
Святкова хода