Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Сквер Калниша
Вісті Роменщини
Субота, 05 листопада 2011, 21:45      Ромни, Сумська область

Під патронатом в. о. ректора Сумського національного аграрного університету В. Ладики в усіх районах нашої області, а також на Полтавщині та Чернігівщині про­йшла акція “Зелений світ” під деві­зом “Посади дерево”.

Роменці – студенти університету та коледжу СНАУ залучили до заходу й учнів місцевих шкіл. Разом вони посадили в Смілому та Пустовійтівці більше 2500 дерев.

Співробітники та студенти Роменського коледжу СНАУ під керівництвом директора О. Кисіля працювали на батьківщині останнього кошового Запорозької Січі. Разом з ними висаджували берізки студенти університету на чолі з деканом інженерно-технологічного факультету М. Довженком. У центрі Пустовійтівки заклали сквер на честь 320-річчя від дня народження П.І. Калнишевського.

Приклад у роботі подавали заступник директора В. Маляренко, завідуючі відділеннями Ю. Дяченко, О. Шевченко. До акції також приєднався перший заступник голови райдержадміністрації В. Татарінов.

За проявлену ініціативу та якіс­ну роботу Пустовійтівський сіль­сь­кий голова П. Пронь висловив трудівникам подяку, побажав успіхів у царині наук.

Федір ЯРИШ,

викладач-методист
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop39
konotop39