Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини реалізуючи пріоритетні напрями
реалізуючи пріоритетні напрями
Вісті Роменщини
Субота, 05 листопада 2011, 21:44      Ромни, Сумська область

Витяги з доповіді заступника міського голови Олександра Яковенка на засіданні виконкому міської ради про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Ромен на 2011 рік за підсумками дев’яти місяців

Програма розроблена з метою втілення на рівні міста єдиної державної політики розвитку України, визначення головних цілей та пріоритетів розвитку Ромен, конкретних завдань щодо ефективного використання наявного природного, виробничого і трудового потенціалів, забезпечення стабільного розвитку економі­ки. За результатами виконання поставлених завдань досягнуто певних позитивних результатів.

Обсяг реалізованої промислової продукції за січень-серпень зріс на 31% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року і склав 380,1 млн. грн. Це стосується, зокрема, ТОВ „Техно-Маш-Сервіс”, ПАТ „Роменський завод „Тракторозапчастина”, ТОВ „Роменський завод продтоварів”, Роменського заводу будівельних деталей та матеріалів, ПАТ „Роменська гардинно-тюлева фабрика”.

Місто брало участь у поданні інвестиційних проектів ОСББ, теплових організацій, на покращення вуличного освітлення. Проекти направлено до Сумського регіонального центру з ін­вес­тицій та розвитку. Сподіваємося на подальше їх впровадження. Розроблено та реалізовано 3 проекти щодо очищення питної води в навчальних закладах міста (СЗОШ № 1, ЗОШ № 11, ДНЗ № 6). Ведеться інформаційно-консультативна робота з громадськими організаціями щодо розробки соціально важливих проектів, проводяться семінари.

Протягом січня-вересня в Ромнах відкрито 5 та відновлено роботу 4 підприємств роздрібної торгівлі. У сфері побутового обслуговування населення відкрито 5 об’єктів, ресторанного господарства – 5 нових закладів і відновив роботу 1. Проведено 17 ярмарків. Всі планові показники виконуються.

Створено 802 робочих місця, що становить 94,4% річного завдання (850). Службою зайнятості населення працевлаштовані 822 особи, в тому числі на дотаційні робочі місця – 31.

Субсидією на житлово-комунальні послуги скористалися 3117 сімей на загальну суму 2101,9 тис. грн.

Станом на 1 жовтня на обліку в управлінні Пенсійного фонду України в м. Ромни перебуває 14584 пенсіонери. Загальна сума виплат склала 143,6 млн. грн., що більше, ніж за відповідний період 2010 року на 13,4 млн. грн. Обліковується заборгованість економічно активних боржників на 278,6 тис. грн. З початку року  недоїмка зменшилася на 202,7 тис. грн.

Середньомісячна заробітна плата штатного працівника за 9 місяців склала 1830 грн., що на 16,6% більше, ніж за відповідний період торік. На початок жовтня заборгованість із виплати зар­плати зросла на 131,2% до початку року та склала 405,1 тис. грн., у т. ч. у ВАТ „Роменський завод АТС” – 222,3 тис. грн., у Роменській філії ДБУ-29 ВАТ „Хар­ківшляхбуд” – 182,8 тис. грн. На економічно активних підпри­ємствах заборгованість відсутня.

На будівництво станції знезалізнення води на Процівському водозаборі перераховано в рамках співфінансування 388,7 тис. грн. Замовник – управління ЖКГ облдержадміністрації провело тендер, визначено виконавця робіт.

Проведено капремонт та введено в експлуатацію 9 ліфтів, 2 – в стадії ремонту.

Протягом весняно-літнього періоду виконано ямковий ремонт асфальтового покриття доріг. На благоустрій міста витрачено 1,178 млн. грн.

Повільним темпом ведеться робота з підготовки проекту детального планування центральної частини Ромен. Головному управлінню міського господарства спіль­но з відділом містобудування та архітектури необхідно вжити дієвих заходів щодо завершення виготовлення проекту до кінця листопада, взяти під жорсткий контроль питання надхо­дження коштів на розвиток інфраструктури міста та від розміщення реклами.

З метою покращення лікувально-діагностичної та матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я проводиться капітальний ремонт клініко-діагностичної лабораторії. Виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт приміщення на вул. Київській під амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Завершено виконання робіт у реанімаційному відділенні. Протягом січня-вересня придбано медикаментів на 1 млн. грн., обладнання – на 221,3 тис. грн. У той же час через нестачу коштів не виконане завдання щодо при­дбання автомобіля швидкої медичної допомоги, капітального ремонту акушерського та онко­від­ділень.

100% дітей п’ятирічного віку охоплено дошкільною освітою. Для шкільних бібліотек придбано літературу на суму 10,3 тис. грн.

Закінчується ремонт фасаду центральної бібліотеки та читального залу. Придбано освітлювальну апаратуру та мультикор для міського Будинку культури, для дитячої музшколи – музичні ін­струменти, поповнено бібліотечний фонд 771 примірником книг.

Хореографічні колективи МБК взяли участь у трьох міжнародних та двох обласних конкурсах. Учні ДМШ відвідали вісім обласних, один міжрегіональний та один всеукраїнський конкурси.

Спортсмени  взяли участь у 13 обласних та в 9 всеукраїнських змаганнях.

Проводиться ремонт спорткомплексу ім. Окіпного (використано 60 тис. грн.).

Організованими формами оздоровлення та відпочинку станом на 1.10.2011 року охоплено 2232 учнів, що становить 50% їх загальної кількості.

У цьому році створена при­йомна сім’я Тимошенко. До неї влаштована дитина, яка позбавлена батьківського піклування.

За звітний період на офіційному веб-сайті розміщено 437 публікацій, більше 300 кореспонденцій у місцевих друкованих виданнях та на радіо. Проведено 10 інформаційних днів.

Пройшли 4 засідання громадської ради при виконкомі міської ради, 4 «круглі столи» з головами квартальних комітетів, 5 засідань жіночої ради при виконкомі міської ради, 2 засідання дорадчої ради «Взаємодія» при міському голові.

Рішенням виконкому зареє­стровано 9 громадських об’єд­нань, рішенням сесії міської ради надано дозвіл на створення органу самоорганізації населення.

Станом на 1.10.2011 року зни­зився загальний рівень злочинності на 3,2%, рівень особливо тяжких злочинів – на 84,6% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Також зменшилася кількість грабежів - на 12,5%, розбійних нападів – на 75%.

За дев’ять місяців нинішнього року використано з бюджету розвитку близько 1721,7 тис. грн., залишки коштів на рахунках бю­джетних установ – 279 тис. грн.

Виконання за пріоритетами: на охорону здоров’я використано 353 тис. грн., освіту – 394,1 тис. грн., культуру – 52,2 тис. грн., житлово-комунальне господарство – 459,8 тис. грн.

Вказані дані дають можливість зробити висновок, що всім галузям слід врахувати в подальшому, що коштів міського бюджету не вистачає на виконання всіх пріоритетних завдань. Тому потрібно самим залучати кошти з інших джерел фінансування. Готувати та подавати інвестиційні проекти, не сидіти та чекати. Самим з’ясовувати, в яких державних та обласних програмах можна брати участь.

Тому керівникам – розпорядникам бюджетних коштів необхід­но взяти на особистий контроль ефективність використання за­планованих коштів і шляхи залучення інших джерел фінансування, що дасть можливість вчасно та в повному обсязі виконувати пріоритетні завдання.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Залізничий вокзал
Залізничий вокзал