Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Звітував очільник району
Звітував очільник району
Вісті Роменщини
Субота, 05 листопада 2011, 21:40      Ромни, Сумська область

На засіданні сьомої сесії районної ради шостого скликання голова Роменської РДА В.П. Сєрік звітував про стан виконання Програми еконо­мічного та соціального розвитку району за дев’ять місяців 2011 року.

Розглянуто також ряд інших питань. Серед них: “Про Програму розвитку галузі охорони здоров’я на 2012-2014 роки” (доповідач - перший заступник голови РДА В.М. Татарінов), “Про затвердження програми “Освіта Роменщини на 2012 рік” (заступник голови РДА В.В. Ремінець), “Про погодження клопотання про надання спеціального дозволу на користування надрами” (голова районної ради С.В. Хоронько), “Про затвердження звіту про виконання ра­йонного бюджету за дев’ять мі­сяців 2011 року” (начальник фінансового управління М.В. Анісімова). Під час обговорення вищеназваних питань виступили депутат А.О. Запорожець, Дібрівський сіль­ський голова П.М. Панченко.

Звіт голови райдержадміні­страції буде опу­бліковано.

О.В. Біловол вніс депутат­ський запит, у якому висловив стурбованість тим, що в районі стримується видача актів на право власності на землю працівникам соціальної сфери. Причина нібито в тому, що археологи не встигають проводити обстеження земельних ділянок. З 1 червня 2011 року внесено зміни до Закону України “Про охорону культурної спадщини”, згідно з якими дозволено виділяти землю без археологічних дослі­джень. Однак однозначної від­повіді на дане питання закон не дає.

Відбулося засідання постій­ної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, використання природних ресурсів та охорони навколишнього середовища, на якому обговорили це питання. Були висловлювання “за” і “проти”. Отож вирішили звернутися у відповідний профільний комітет Верховної Ради за роз’ясненням.

Микола ГНАТЕНКО
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святкова хода
Святкова хода