Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини У жовтні сорок четвертого
У жовтні сорок четвертого
Вісті Роменщини
Субота, 05 листопада 2011, 21:39      Ромни, Сумська область

Восени 1944-го на нашу землю прийшло довгоочікуване, вистраждане в кровопролитних боях визволення. Перші населені пункти позбавилися ворога в грудні 1942 року на Донбасі. Завершила звільнення України Карпатська операція, що розпочалася 9 вересня 1944 року. 27 жовтня  прийшла перемога в Ужгород, а 28 жовтня радянські війська ступили на нинішній кордон України. Цього дня традиційно вшановують пам’ять загиблих у боях воїнів та всіх постраждалих від дій фашистських окупантів.

У Ромнах урочистий мітинг відбувся на Алеї Героїв. Привітав присутніх із вікопомною датою очільник Ромен Микола Калашник. Він закликав пам’ятати тих, хто відійшов у вічність, й оточити піклуванням, увагою і турботою ветеранів війни та праці, котрі, не шкодуючи життя, боронили рідну землю від ворога, а після перемоги відбудовували зруйновані війною міста і села, зводили нові заводи й фабрики, школи  й лікарні…

Про самопожертву й любов до Батьківщини, героїзм воїнів-визволителів, які назавжди залишаться в пам’яті людській, йшлося у виступі голови міської організації ветеранів Бориса Шамрая.

Від імені юних роменців зі словами подяки до ветеранів за завойовані в жорстоких боях мир і спокій звернулася учениця СЗОШ № 1 Валерія Ковтун.

Учасники мітингу поклали квіти на Алеї Героїв та до братської могили на вул. Горького.

Петро КАРАБУТ
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Пошта
Пошта