Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини У жовтні сорок четвертого
У жовтні сорок четвертого
Вісті Роменщини
Субота, 05 листопада 2011, 21:39      Ромни, Сумська область

Восени 1944-го на нашу землю прийшло довгоочікуване, вистраждане в кровопролитних боях визволення. Перші населені пункти позбавилися ворога в грудні 1942 року на Донбасі. Завершила звільнення України Карпатська операція, що розпочалася 9 вересня 1944 року. 27 жовтня  прийшла перемога в Ужгород, а 28 жовтня радянські війська ступили на нинішній кордон України. Цього дня традиційно вшановують пам’ять загиблих у боях воїнів та всіх постраждалих від дій фашистських окупантів.

У Ромнах урочистий мітинг відбувся на Алеї Героїв. Привітав присутніх із вікопомною датою очільник Ромен Микола Калашник. Він закликав пам’ятати тих, хто відійшов у вічність, й оточити піклуванням, увагою і турботою ветеранів війни та праці, котрі, не шкодуючи життя, боронили рідну землю від ворога, а після перемоги відбудовували зруйновані війною міста і села, зводили нові заводи й фабрики, школи  й лікарні…

Про самопожертву й любов до Батьківщини, героїзм воїнів-визволителів, які назавжди залишаться в пам’яті людській, йшлося у виступі голови міської організації ветеранів Бориса Шамрая.

Від імені юних роменців зі словами подяки до ветеранів за завойовані в жорстоких боях мир і спокій звернулася учениця СЗОШ № 1 Валерія Ковтун.

Учасники мітингу поклали квіти на Алеї Героїв та до братської могили на вул. Горького.

Петро КАРАБУТ
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Народні гуляння
Народні гуляння