Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини «ПАЗик» у Миколаївській школі
«ПАЗик» у Миколаївській школі
Вісті Роменщини
Середа, 26 жовтня 2011, 20:04      Ромни, Сумська область

Коли на зібранні громади в с. Житному виникло питання про підвезення дітей до школи, голова райдержадміні­страції В.П. Сєрік пообіцяв, що Миколаївській школі буде виділено замість “газельки” новий автобус. Повірили не всі, бо люди неодноразово пересвідчувалися – не все обіцяне виконується.

Проте пройшло лише півтора місяця і новий “ПАЗик” завітав на подвір’я навчального закладу. Цій події була присвячена урочиста лінійка.

Вручаючи ключі від автобуса, Віктор Сєрік зазначив:

– Такі подарунки доводиться вручати не кожен день, тому я із задоволенням виконую приємну місію. Школи нашого району отримали вже другий транспортний засіб в нинішньому році. Це ще раз підтверджує, що Програма Президента України Віктора Януковича з оптимізації навчальних закладів та підвищення якості освіти успішно втілюється в життя. Новий автобус – це і безпека, і можливість їздити на екскурсії, і зручність для дітей. Хай щастить всім вам у дорозі, в навчанні, житті!

Привітав учнів та вчителів із небуденною подією голова районної ради С.В. Хоронько. Сільський голова В.Г. Матяш висловив подяку за транспортний засіб, що додасть зручностей при підвезенні дітей. Школярі вручили гостям хліб-сіль, представили невелику концертну програму. Прийняв автобус досвідчений водій 1-го класу Анатолій Ковган, до речі, виходець із династії водіїв. Його батько Микола Іванович все трудове життя пропрацював завідуючим гаражем у місцевому господарстві. А потім радісні та щасливі школярі швиденько заповнили салон автобуса і проїхалися селом.

Микола ГНАТЕНКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

15
15