Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини На порядку денному – опалення
На порядку денному – опалення
Вісті Роменщини
Середа, 26 жовтня 2011, 20:03      Ромни, Сумська область

Про забезпечення осель роменців, установ і організацій теплом йшлося на нараді, яку в переддень початку опалювального періоду провів міський голова Микола Калашник.

Як повідомив начальник головного управління міського господарства Михайло Кочерга, 14 жовтня було отримано погодження з області на подачу газу в котельні й відразу розпочався процес їх запуску. Варто зазначити, що здійснити одночасний пуск усіх котелень технічно неможливо, тож у когось батареї потепліли раніше, у когось пізніше. Ви­хідні стали робочими як для тепловиків, так і для працівників під­приємств, що обслуговують житловий фонд, управління з експлуатації газового господарства.

Раніше почали опалюватися центральна районна і Перша обласна лікарні, школа-інтернат. Звичайно, не обійшлося без певних проблем. Так, в дитячому від­діленні ЦРЛ 14 жовтня було не зовсім комфортно для маленьких пацієнтів, але коли котельні за­пра­цюють на повну, ситуація має покращитися. Обговорено й питання встановлення в ЦРЛ лічильників для стовідсоткового обліку тепла, що має заощадити значні кошти. Проте є певні нюанси: вони мають рахувати лише ті гігакалорії, що обігрівають лікарню, а не всіх, хто „сидить” на одній із медичним закладом трубі. Заступнику міського голови Андрію Жарому доручено знайти оптимальне рі­шення.

Також йшла мова про ремонт дахів багатоповерхівок із м’яким покриттям. Роботи триватимуть, доки дозволятимуть погодні умови. А ЖЕКам треба визначитися, скільки потрібно ще руберойду, щоб уже наступного року пов­ністю „зняти” наболілу проблему.

Вже не вперше в місті з’являються анонімні листівки з „порадами”, як не платити за отримані комунальні послуги. Цього разу  - за водопостачанні. Навряд чи слідування „настановам” допоможе заощадити кошти в гаманцях роменців, а от залишити місто без води – запросто. Хоча, можливо, саме це й ставиться за мету, а не декларована турбота про громаду.

Северин НАДОЛЬКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

10
10