Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини на покрову в пустовійтівці
на покрову в пустовійтівці
Вісті Роменщини
Середа, 26 жовтня 2011, 20:01      Ромни, Сумська область

На Покрову на Роменщині відбулися заходи, присвячені Дню Українського козацтва. Голова райдержадміністрації Віктор Сєрік, голова районної ради Сергій Хоронько, їх заступники та працівники апарату разом з активом с. Пустовійтівка на чолі з головою територіальної громади Петром Пронем, працівниками державного історико-культурного заповідника „Посулля” та учнями місцевої школи поклали квіти до пам’ятника останньому кошовому Запорозької Січі Петру Калнишевському.

 

У виступах керівників ра­йону прозвучала впевненість, що любов до України, готов­ність боронити рідну землю, всіляко дбати про її процвітання, притаманні нашому славетному землякові та його відомим і невідомим козакам-побратимам, стануть прикладом для наслідування юному поколінню жителів Роменщини. Також прозвучали побажання сучасним членам численних козацтв активніше долучатися до громадського життя регіону, згуртуватися задля вирішення багатьох суспільно-важливих питань: патріотичного виховання підростаючого покоління, екологічних, пра­воохоронних та інших проб­­лем.

Міський голова Микола Калашник, депутат міської ра­ди Володимир Роздобудько, працівники Роменського краєзнавчого музею та учні СЗОШ № 1 ім. П.І. Калнишевського поклали квіти до пам’ятного знака святому земляку, що на Покровській горі.

Також цього дня відбулися різнопланові тематичні заходи в навчальних закладах.

Павло КЛЮЧНИК
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop61
konotop61