Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Спасибі за допомогу
Вісті Роменщини
Середа, 31 серпня 2011, 14:14      Ромни, Сумська область

Дитина… Що може бути прекраснішого і святішого у житті дорослої людини? Батьки віддають їй все найкраще, найнеобхідніше.


З часом, коли вона стає дорослішою та приходить до школи, ці прагнення поділяють і вчителі. Педагоги з радістю зустрічають малюків та щиро віддають їм не лише свої знання, а й частинку серця. По­стійно працюють над тим, щоб класні кімнати мали відповідні умови для навчання та виховання учнів. З цією метою влітку щороку проходять ремонти, оновлюються приміщення, поповнюється матеріально-технічна база. На жаль, сьогодні майже кожна школа не обходиться без батьківської та спонсорської допомоги.

Не став винятком і 3-й клас Бацманівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, у якому навчається лише 5 учнів. Більшість батьків цих дітей не працюють та малозабезпечені, тому не мають можливості надавати суттєву допомогу для ремонту класної кімнати.

Для вирішення даної проб­леми я звернулася до депутата Сумської обласної ради від "ВО "Батьківщина", голови правління ПАТ "Біловодський КХП" Олександра Віталійовича Загурського. Завдяки його матеріальній підтримці придбали штори, гардини та карнизи. Наочний матеріал, тематичні папки "Червона Книга", "Український одяг", "Овочі", "Свійські тварини" та ін., інтелектуальні ігри, глобус сприятимуть розумовому розвитку дітей, дозволять школярам краще сприймати навчальний матеріал, підвищувати рівень знань.

Від імені батьків та учнів класу висловлюю щиру вдяч­ність Олександру Віталійо­вичу за розуміння, підтримку і надану допомогу.

Валентина ХОЛОД,

класовод 3-го класу Бацманівської ЗОШ

І-ІІІ ступенів.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Квіти загиблим
Квіти загиблим