Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Рапортує шкільне лісництво
Рапортує шкільне лісництво
Вісті Роменщини
Середа, 03 серпня 2011, 00:00      Ромни, Сумська область

Колектив ЗОШ № 11 приділяє значну увагу розширенню екологічної освіти школярів. Активними помічниками дорослих в охороні зелених скарбів Роменщини є учнівське лісництво «Совенятко», створене на базі школи.

Ефективність його діяльності значною мірою визначається професійно-творчою взаємодією з державним підприємством «Роменський лісгосп». Одним із пріоритетних напрямків спільної виховної роботи є екологічне виховання. Директор держлісгоспу О.М. Закусило тримає під особистим контролем діяльність юних лісівників. Не на словах, а на ділі члени учнівського лісниц­тва піклуються про «зелені легені» планети. Значимість їх роботи гідно оцінена на різноманітних екологічних конкурсах обласного та державного рівнів. Природоохоронна діяльність стала частиною навчально-виховного процесу.

Канікули «Совенятко» проводить не тільки весело, але й з користю. Цікаві дослідження влаштовуються під час літньої навчально-польової практики на базі «Роменського держлісгоспу». Учні мають можливість спілкуватися зі старшими колегами – спеці­алістами підприємства. Фахівці охоче діляться професійними секретами. За допомогою наставників діти знайомляться з новими технологіями вирощування та догляду лісових культур. Через трудові навички вони вивчають закони природи, виконують різні види робіт із лісоустрою, залюбки доглядають за закріпленою ділянкою лісу, прополюють молоді насадження, розвішують штучні гніздівлі, влаштовують санітарні дні в «Пивному лісі».

За успіхи еколого-натуралістичного виховання адміністрація, педагогічний та уч­нівський колективи відзначені грамотами Національного еколого-натуралістичного центру, Міністерства освіти і науки України, управління освіти та науки Сумської ОДА, відділу освіти міськвиконкому.

Вікторія ЗЕЛЕНСЬКА,

директор Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11, керівник учнівського лісництва «Совенятко».

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

089
089