Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Засуджено розкрадачів «чорного золота»
Засуджено розкрадачів «чорного золота»
Вісті Роменщини
Середа, 03 серпня 2011, 00:00      Ромни, Сумська область

На Сумщині, за матеріалами СБУ, засуджено шістьох учасників організованої злочинної групи, які розкрадали нафтопродукцію.

 

Вироком Недригайлівського районного суду засуджено шістьох членів злочинного угруповання, котрі розкрадали сировину з нафтопроводу, що належить одному з державних підприємств нафтопереробної галузі. У 2009 році члени злочинного угруповання придбали устаткування та транспорт для протиправного заволодіння сировиною з трубопроводів. У Роменському районі зловмисники зробили врізку в наф­топровід, через яку регулярно перекачували „чорне золото” до вантажівок з прихованими ємностями. Викрадена у такий спосіб нафта вивозилася до сусіднього району, де зберігалася на території приватного фермерського господарства та згодом реалізовувалася. Щоб уникнути викриття, зловмисники використовували радіостанції та спеціально розроблену систему оповіщення.

Встановлено, що учасники організованої злочинної групи встигли викрасти більше 70 тонн нафтопродуктів на загальну суму понад 200 тис. грн. Восени 2009 року співробітники СБУ затримали зловмисників під час чергового несанкціонованого відбору нафто­продуктів з трубопроводу. За результатами судових розглядів кримінальної справи всі шестеро визнані винними у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 185 (крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах або організованою групою) Кримінального кодексу України, та отримали покарання у вигляді різних термінів обмеження волі.

Прес-група УСБУ

в Сумській області.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop17
konotop17