Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Відкритість влади
Вісті Роменщини
Середа, 06 липня 2011, 13:23      Ромни, Сумська область

Організовано відзначили День державної служби працівники Роменської районної дер­жав­ної адміністрації. Голова РДА В.П. Сєрік провів прес-конференцію з журналістами місцевих ЗМІ, а потім відбулася бесіда за "круглим столом". 

Були запрошені ветерани державної служби, які перебувають на заслуженому відпочинку, та молоді спеціалісти. Розмова проходила в довірливій, невимушеній обстановці. Висловлювалися не тільки побажання щодо кращої роботи, а й критичні зауваження. Г.І. Юхта пройшов шлях від викладача технікуму до керівника апарату РДА. Він у своєму виступі зазначив, що стабілізувати обстановку як у райо­ні, так і в країні можна лише налагодивши тісну співпрацю з опозиційними партіями, громадськими організаціями. На думку Григорія Івановича, потрібно також удосконалити Закон про державну службу. В О.І. Ромащенка теж великий досвід роботи у райдержадміні­страції, дослужився до керуючого справами Сумської обласної ради, нині на заслуженому відпочинку. Олександр Іванович відзначив, що на плечі нинішніх керівників району лягає велика відповідальність. Адже Роменський район займає 10% території Сумщини. І від того, як спрацює регіон, залежить рейтинг всієї області. Він також наголосив, що державних службовців потрібно підбирати, виховувати і ростити. На посадах у владних структурах випадкових людей не повинно бути.

- Раніше студенти, пам'ятаю, півроку про­ходили у нас практику, - продовжує тему ветеран, у минулому начальник управління праці та соціального захисту населення Р.І. Молошна. За ними за­кріплювали наставників. Тому практику потрібно запровадити й сьогодні.

Від імені молодих працівників РДА ви­ступила директор районного центру дитячої та юнацької творчості відділу освіти РДА Ю.В. Андреєва. Вона подякувала ветеранам за навчання, підказки в роботі, запевнила, що молоді спеціалісти гідно нестимуть звання державного службовця.

На «круглий стіл» завітали і гості - учні Бобрицької школи. Ознайомилися з роботою апарату РДА, поставили присутнім у залі ряд запитань.

Наостанок Віктор Петрович вручив ветеранам квіти і за­просив частіше бувати в РДА, надавати  допомогу, передавати досвід молодим.

Микола ГНАТЕНКО
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Ромни
Ромни