Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Аграрії Сумщини в лідерах
Аграрії Сумщини в лідерах
Вісті Роменщини
Середа, 18 травня 2011, 00:00      Ромни, Сумська область

На базі Роменського коле­джу СНАУ пройшла нарада при за­ступнику голови обласної державної адміністрації С.М. Слизькому. В ній взяли участь керівники структурних підрозділів ОДА, агропромислового сектора Сумщини, управлінь ветеринарної медицини.

Учасники зібрання, яких привітав голова Роменської райдержадміністрації В.П. Сєрік, зокрема ознайомилися з виробничою базою ТОВ «Роменський завод продтоварів» і освітнім потенціалом коледжу.

Розпочинаючи роботу, Сергій Слизький подякував присутнім за плідну діяльність у галузі сільсь­кого господарства, яку позитивно оцінили на засіданні КМУ. Та головне, відзначив він, не втратити темпів.

Начальник головного управ­ління АПР облдержадміністрації В.М. Івченко проаналізував хід весняно-польових робіт. Він відзначив, що протягом першого кварталу в області вироблено на 2% більше валової продукції, ніж за такий же період минулого року. В сфері сільського господарства – на 8% більше. Таким чином, регіон посів сьоме місце в галузі АПК України. Посівні площі на Сумщині цього року склали 1 млн. 31 тис. га. Збільшилася частка цукрового буряку, круп’яних культур. Варто розширити площі проса, гречки, а також картоплі й овочів, до чого спонукає ринок, – зауважив виступаючий. З0 тис. га озимих довелося пересівати. Як свідчить аналіз, 80% з них не районовані до місцевих умов, що й стало основною причиною загибелі культур. Заплановані завдання в галузі тваринництва, на жаль, виконано лише в одному районі. Краще спрацювали у напрямку укладення соціальних угод з ін­вес­торами, – відзначив Сергій Слизький. Серед лідерів – і Роменщина. Спостерігається спад у переробній, харчовій промисловості. Це при тому, що одним із пріоритетів регіону визначено переробку сировини на місцях.

Про організацію закупівлі молока та м’яса вів мову начальник головного управління ветеринарної медицини С.А. Ничик. Він звер­нув увагу на те, що з 1 черв­ня ветеринарні свідоцтва видаватимуть лише тим власникам корів, які здають молоко через спеціалізовані приймальні пункти.

Завершив роботу засідання виступ в. о. ректора Сумського національного аграрного університету М.П. Курила, який роз­крив системний підхід до підготовки висококваліфікованих кадрів у навчальних закладах СНАУ.

Юрій ПРОКОПЕНКО
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Гойдалка
Гойдалка