Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Жити для людей
Вісті Роменщини
Понеділок, 16 травня 2011, 21:28      Ромни, Сумська область

Кажуть, що щастя людини в роботі. І це дійсно так. Саме наполеглива праця дала найвищу оцінку О.І. Саєнку – генеральному директорові ТОВ «Роменський завод продтоварів». Сьогодні він – відома людина не лише на Сумщині, а й поза її межами. У праці, у допомозі людям – сенс його життя.

Доброзичливість, людяність, висока самодисципліна, великий талант керівника принесли Олександру Івановичу заслужений авторитет і повагу. Його присутність на всіх освітянських заходах завжди бажана, бо він надзвичайно щира й душевно щедра людина, яка живе за принципом: усе найкраще має належати дітям.

Не секрет, що в школах міста комп’ютерні класи з’явилися завдячуючи О.І. Саєнку. Мультимедійні дошки, телевізори, музична апаратура – це теж його подарунки. Олександр Саєнко – не лише керівник великого підприємства. Він – друг і наставник для молоді. Уболіває за досягнення юних спортсменів, художників, музикантів. Намагається зробити так, щоб кожній дитині було добре. Переможці предметних олімпіад, конкурсу «Учень року» щороку отримують грошові винагороди.

Олександр Іванович підтримує інтелектуальне коло нашого міста – пра­ців­ників шкільних, дошкільних і позашкільних навчальних закладів. Започаткував щорічну премію вчителям до Дня працівників освіти. Він – бажаний гість учнів, відкритий для діалогу з ними. Дітям цікаво поспілкуватися з Олександром Івановичем, почути розповідь про державні справи. І кожна зустріч з депутатом, директором, прос­тою людиною розкриває його по-новому. Це істинно багатогранна, а також ініціативна особистість. А де ініціатива – там успіх. Олександр Саєнко дав щедрий початок благодійництву. За­кликав керівників підприємств різних форм власності наслідувати його приклад. Адже, щоб бути справжнім благодійником, не потрібно багато грошей. Насправді важливим є бажання допомогти тим, хто цього потребує. Саме такі підходи врятують світ, майбутнє нашої держави.

Олександр Іванович – депутат обласної ради, радник губернатора Сумщини. Він з оптимізмом дивиться в майбутнє, бо впевнений, що все задумане обов’язково втілиться в життя.

Щиро вітаємо Олександра Івановича з ювілеєм. Бажаємо натхнення для реалізації нових ідей, міцного здоров’я, родинного затишку, успіхів у всіх починаннях. Хай створене Вами, Олександре Івановичу, завжди буде потрібне людям різних поколінь.

Зінаїда ГОРБИК,

начальник відділу освіти

міськвиконкому.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святковий торт
Святковий торт