Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Змагалися майбутні солдати
Змагалися майбутні солдати
Вісті Роменщини
Середа, 11 травня 2011, 12:29      Ромни, Сумська область

Незважаючи на всі негаразди в країні, невирішені проблемні питання, військової служби в Україні ніхто не відміняв. На захист рубежів Батьківщини стають найдостойніші юнаки.

А виростають вони, міцніють у школах району. Днями у спортивному комплексі Роменського коледжу СНАУ відбулася спартакіада школярів з допризовної підготовки.

Звертаючись до присутніх, заступник голови райдержадміністрації В.В. Ремінець сказав:

– Ви представляєте “золотий фонд” нашої сільської молоді. Через декілька років станете солдатами, одягнете форму і заміните у військових підрозділах своїх старших товаришів. Там вам знадобляться вміння, спритність, сила, які ви здобули на уроках фізкультури, в змаганнях. Бажаю кожному перемоги на сьогоднішній спартакіаді, здоров’я, всіх гараздів у житті.

Привітав учнів також начальник відділу з питань молоді та спорту РДА С.П. Корнух.

Змагалися школярі у чотирьох видах: біг на дистанції 100 метрів, підтягування на перекладині, метання гранати та крос 3 кілометри. Першість вибороли В’ячеслав Кохно (Великобубнівська школа), Євгеній Якименко (Смілівська), Дмитро Марченко (Перекопівська). Вони представлятимуть Роменський район на обласній спартакіаді.

Микола ГНАТЕНКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

42
42