Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Зростають щасливими
Вісті Роменщини
П'ятниця, 15 квітня 2011, 00:00      Ромни, Сумська область

Гарне село Андріяшівка сво­їми краєвидами, працелюбними людьми, молодими сім’ями. Його окрасою є дитячий садочок, у якому виховуються 88 діток.

Колектив ДНЗ дбає та пік­лу­ється про те, щоб вихованцям було затишно в ньому. Дит­садок стає другою домівкою, а його працівники замінюють рідних малятам, яких можна порівняти з першими весняними квітами – пролісками, бо з ними на душі світ­лішає. Дитячі голоси, радісні посмішки, рожеві щічки, блискітки в довірливих оченятах роблять тебе найщасливішою людиною.

З гарним настроєм відвідують заклад діти. Адже тут на них чекає цілий світ нових, ці­кавих відкриттів, у який ніж­но і впевнено ведуть педагоги. З однієї кімнати чути чарівну музику баяна, в іншій малеча поринула в красу поезії, казко­ве життя весняного лісу, а тут ра­зом із вихователькою малюють улюбленого Колобка.

Допомагають та піклуються про них благодійники. Щира дяка керівнику ФГ “Урожай” М.І. Шевченку. Завдяки йому отримуємо свіжі доброякісні продукти, з яких кухарі готують смачні страви. Михайло Іванович також подарував стіль­­чики. Низький йому уклін.

Спасибі І.М. Козловському, який всіляко підтримує нас, працівникам Андріяшівського хлібозаводу на чолі з директором О.П. Половцевою – за смач­ний, духмяний хліб, кондитерську випічку, а також усім, хто допомагає дитсадочку. Наші діти знають своїх благодійників і по-своєму, по-дитячому дякують їм. А це – святе.

Тетяна РЯБКО,

завідуюча ДНЗ.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop60
konotop60