Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Бути учителем – це мистецтво
Бути учителем – це мистецтво
Вісті Роменщини
Неділя, 17 квітня 2011, 21:38      Ромни, Сумська область

Мабуть, найбільше щастя людини – досягнення мрії, коли головна справа життя приносить чудесні, корисні плоди. Так, В.В. Волинська за велінням серця стала учителем математики.

Поріг школи № 7 вона переступила ще в 1978 році після закінчення Сумського педінституту. З дитинства закоха­ність у математику стала її покликанням. Із перших днів на освітянській ниві вона намагалася робити все, щоб цей предмет був улюбленим для учнів. Прив’язалися вони й до молодої вчительки. Досвідчені колеги, спостерігаючи за Вірою Вікторівною, говорили: “Дар Божий у неї”. Неодноразово пропонували їй посаду заступника директора. Відмовлялася, бо прикипіла душею до дітей, для яких стала класним керівником.

Віра Вікторівна – учитель, якого завжди чекають. Її ґрунтовна фахова підготовка, ерудиція, невимушеність у спілкуванні, щира, непідробна любов до вихованців, турбота про їхній розвиток перетворюють урок на цікаву подорож у незнаний світ науки, захоплюючу освітню гру. В одній із притч говориться, що людина, як і олівець, залишає за собою слід. Тільки не грифелем, а своїми вчинками й справами. Лінія добрих справ Віри Вікторівни здається безкінечною. Вона також – учитель і наставник, взірець принциповості, порядності, чесності для молодих викладачів. Професійна майстерність, творчий пошук, доброта – складові її авторитету.

Для добрих справ у неї завжди відкрите серце. Випускники понесли в життя й цю мудру науку наставниці. З кожним з них її пов’язують приємні спогади. Ніщо так не додає сили вчителеві, як заслужене пошанування учнями, що гріють душу з вітальних листівок, які вона зберігає з любов’ю. В.В. Волинська навчає дітей не лише математики, а й мудрості, любові до людей. Діти горнуться до неї, чекають порад, цікавих виховних годин, подорожей.

Праця вчительки відзначена почесними грамотами, відзнаками Міністерства освіти і науки України, званням відмінника освіти України. Віра Вікторівна – звичайна українка. Любить народну пісню, уміє гостинно зустрічати друзів. Виховала двох синів, обожнює внука – першокласника Дмитрика. Попри зайнятість знаходить час вислухати й поспілкуватися з усіма, хто до неї звертається. Це можна назвати талантом людяності. Колег дивує її невтомність. Працюючи з такою людиною, і сам перей­маєш­ся її ставленням до професії.

Ювілей Віри Вікторівни – не рубіж її педагогічної діяльності. З цим і вітаємо колегу. Щиро зичимо творчого неспокою, здійснення найзаповітніших мрій. Нехай Вас завжди супроводжують Віра, Надія, Любов та правічна Мудрість. Всіляких гараздів і многая лєта!

Світлана ФЕДЬКО,

директор ЗОШ № 7.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм