Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Зберегти й примножити
Вісті Роменщини
Неділя, 10 квітня 2011, 00:00      Ромни, Сумська область

Про перспективи розвитку соціальної сфери села йшлося під час робочої поїздки голови райдержадміністрації Віктора Сєріка у Великі Бубни та на зу­стрічі з головою сільради і пра­цівниками медичного і осві­тянських закладів.

Реалії сьогодення змушують рахувати кожну копійку, чітко відрізняти реальне від бажаного, громадою активно „засукувати рукава”, не чекаючи „манни з неба”. Бо, як неодноразово наголошувалося на всіх владних рівнях, допомагатимуть у першу чергу (а також у другу і третю…) тим, хто й сам працює для покращення рівня життя.

Варто зазначити, що великобубнівчани на чолі з головою територіальної громади Любов’ю Бушею докладають максимум зусиль для збереження со­ціальної інфраструктури. Хоч проб­лем вистачає.

Так, необхідно до початку холодів забезпечити належне опалення, водопостачання й водовідведення медамбулаторії. І справа не стільки у приписі санстанції, як у розумінні того, що людина, котра звернулася по медичну допомогу, має хоча б не мерзнути під час огляду лі­карем. Шляхів для вирішення цього важливого питання декілька. Зокрема, є шанси отримати новітні котли, що працюють на альтернативному паливі, в разі участі в одній з екологічних програм. Можливо, до­ведеться обігрівати лише час­тину будівлі або для більш ефек­тивного використання енер­­­горесурсів і площ „під­се­ли­­ти” якусь із установ чи ор­га­нізацій.

Зростання кількості малюків й відповідно збільшення наповнюваності дитсадка спричиняє „виселення” розташованої колись під одним дахом музичної школи. Колектив, зрозуміло, не в захваті, що доведеться залишити облаштовані власноруч і батьками вихованців затишні кімнати. Але загалом з розумінням ставляться до такого кроку. Головне: виділити при­міщення, як мовиться, раз і назавжди та профінансувати його ремонт. І така будівля у Великих Бубнах є – колишня по­чаткова, або, як її ще називають місцеві, „маленька” шко­ла.

– Думатимемо, як вам допомогти, – зазначив Віктор Сє­рік, оглянувши разом із педаго­гами споруду, і доручив сільсь­кому голові терміново визначити вартість робіт, зусиллями громади прибрати непотріб.

Поспілкувався голова райдержадміністрації і з вихователями дитсадка та їх підопічними.

– Побачене ще раз переконливо доводить необхідність програм соціально-економічного розвитку для сільських рад, – наголосив очільник ра­йону, підбиваючи підсумки зу­стрічі. – Наявність документа, в якому буде чітко розписано потреби, можливості та плани розвитку, безумовно, сприятиме вирішенню життєво важливих для громади питань. Адже в перспективі всі заклади на те­ренах сільської ради підпорядковуватимуться сільсь­кому голові, а районні й обласні струк­тури виконуватимуть своєрідний супровід у про­фесійній сфе­рі.

Павло КЛЮЧНИК.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

27
27