Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Співпраця породжує ефективність
Співпраця породжує ефективність
Вісті Роменщини
Четвер, 07 квітня 2011, 20:17      Ромни, Сумська область

Днями у залі засідань районної ради на спільній прес-конференції для місцевих і обласних ЗМІ депутати обласної ради – представники Роменського, Недригайлівського, Липоводолинського районів та м. Ромни повідомили про створення депутатської групи „Спільна громада”.

Очолив її Олександр Саєнко. Нині народних обранців, які вирішили спрямувати об’єднані зусилля на розвиток Роменщини і двох сусідніх регіонів, семеро, але незабаром, впевнені вони, їх кількість зросте.

– У кожному з округів, які ми представляємо, існують загалом типові проблеми. А ми, депутати, не завжди живемо й працюємо в тих округах, від яких обиралися в обласну раду, – зазначив Олександр Саєнко. – До нас надходять звернення від громадян і за місцем проживання, і від виборців, і від працівників очолюваних підприємств. Тож для вирішення тих чи інших питань часто звертаємося один до одного, незалежно від політичних уподобань, бо знайомі вже багато років. Фактично ми й раніше активно співпрацювали для вирішення проблем в округах, завжди підтримували й допомагали, ніколи не розмежовували людей, мовляв, ви мої, а ви не мої, звертайтеся до свого депутата. А нині ми формалізували нашу співпрацю, оголосивши про створення депутатської групи.

Враховуючи, що у її складі є і представники бізнесу, і влади, ми зможемо вирішувати більше проблем, всіляко сприяти розвитку регіонів, які представляємо.

Доповнив інформацію Василь Марюха:

– Зросте й ефективність нашої роботи як депутатів. Адже коли надходить запит від одного народного обранця, це одна справа, а якщо від депутатської групи – зовсім інша. Враховуючи, що депутати нашої групи працюють у різних комісіях, це ще більше вплине на якість і оперативність розгляду пропозицій, вирішення поставлених питань.

Члени депутатської групи відповіли на запитання журналістів.

– Олександре Івановичу, як діятиме депутатська група?

– Ми вже працюємо. Зараз триває збір інформації стосовно наявних проблем в округах, в кожній сільській раді, аналіз програм соціально-економічного розвитку регіонів і територіальних громад. Після систематизування даних ми ініціюємо певні наші пропозиції як на рівні обласної ради, так і на місцях, щось зможемо вирішити власними силами.

На першому засіданні нашої групи прийнято рішення, що раз на місяць збиратимемося в одному з районів, залучатимемо депутатів місцевих рад, голів райдержадміністрацій для вивчення, обговорення та вирішення проблем. Відбуватимуться прийоми громадян з особистих питань.

– Кожен з вашої групи відомий як меценат, благодійник. Що плануєте в цій сфері?

– Найближчим часом розпочне працювати благодійний фонд „Наш край”, який очолить Іван Карнаух, людина досвідчена, відповідальна.

На запитання щодо ініціації експерименту зі створення молочних кооперативів на теренах трьох районів, укладення договору про здачу продукції конкретному підприємству, але за вищою ціною, відповів Олександр Цупро:

– Вже намагаємося втілити щось подібне в життя у Роменському районі. З обласного бюджету виділені кошти для створення шести кооперативів, але… ніхто не виявив бажання. Будемо роз’яснювати, повеземо групу туди, де це вже працює. Бо без ініціативи з боку людей нічого не вдасться.

Депутати облради відповіли на ряд інших запитань.

Павло КЛЮЧНИК.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop41
konotop41