Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Вибух У телерадіо-компанії
Вибух У телерадіо-компанії
Вісті Роменщини
Понеділок, 21 березня 2011, 00:00      Ромни, Сумська область

Вівторок, 15 лютого 2011 року. На Базарній площі та території “Іллінського ярмарку” гамірно, людно. Перша половина дня. Весняне сонце веселить ро­менців та гостей. І раптом, наче сніг на голову, пролунав потужний вибух. 

Погляди людей зупинилися на офісі ТРК, що розміс­тився біля підніжжя дев’ятиповерхівки на вулиці Калнишевського. Невдовзі прибули пожежники, рятувальники спецпідрозділу МНС, швидка допомога. Електрики негайно відключили подачу струму в будинок. На міс­це події з’явилися працівники міліції, прокуратури, інших оперативних служб.

За свідченням очевидців, ні­бито після вибуху з дверей магазину “Радуга”, що діє під одним дахом, вибігли два молодики і швидко розтанули в натовпі. Наразі ведеться слідство.

Подію прокоментувала начальник слідчого відділення Роменського міськвідділу УМВС України в Сумській області Ю.В. Загамула. За її словами, повідомлення про вибух надійшло телефоном 102 близько 12.00 год. При виїзді на місце пригоди з’ясувалося, що незадовго до цього двоє чоловіків зайшли до приміщення, де розташоване обладнання телерадіокомпанії й саме проводився його ремонт, і наказали персоналу вийти. Незабаром там і пролунав вибух, під час якого злочинці все ще знаходилися всередині. Після цього вони зникли. Загоряння негайно локалізували, тому обійшлося без постраждалих. Вогонь знищив тільки устаткування. Причину вибуху мають з’ясувати спеціалісти із Сум. Порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 194 ККУ “Умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу, вибуху чи іншим загальнонебезпечним способом”.

Григорій КРИХТА
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Квіти загиблим
Квіти загиблим