Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Майбутнє України
Вісті Роменщини
Субота, 26 лютого 2011, 00:00      Ромни, Сумська область

Стипендії голови облдержадміністрації призначено 45 кращим учням загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів за особисті досягнення в обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсах, олімпіадах та спортивних змаганнях.

Вручаючи їх, голова ОДА Юрій Чмирь зазначив, що майбутнє Сумщини й України в цілому залежить від талановитої та ініціативної молоді, яка має досягнення в навчанні, вміє і хоче здобувати знання, аби в майбутньому використовувати їх на благо рідної держави.

Серед стипендіатів – учениці 9 класу Андріяшівської ЗОШ Яна Діхнич, 10 класу Великобубнівської ЗОШ – Юлія Євченко.

Яна – призер другого етапу всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови (2009, 2010 рр.), голова ради старшо­класників Роменщини, ініціатор молодіжних благодійних акцій, шкільних та районних ярмарків. У складі шкільного хореографічного колективу «Весна» ставала неодноразовим призером ра­йонних танцювальних змагань. Її талант також гідно оцінюють на вокальних конкурсах.  Вона здобула перше місце й на районному етапі обласного конкурсу ро­біт юних фотоаматорів «Щаслива мить дитинства». Дівчина – капітан команди-учасниці районного фізкультурно-патріотичного фестивалю «Нащадки козацької слави», яка стала переможницею фестивалю 2010 р. та здобувала призові місця протягом попередніх трьох років.

Юля виявляє особливий інтерес до вивчення історії, фізики, інформатики і математики. Вона – багаторазовий призер других етапів всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії, історії, фізики, правознавства, історії. Очолює шкільний комітет культури та організації змістовного дозвілля учнів, секретар ради старшокласників Роменщини, активна учасниця районних змагань з легкої атлетики. У складі танцювального колективу «Рандеву» ставала неодноразовим переможцем і призером районних та обласних танцювальних конкур­сів. Закінчила з відзнакою музичну школу по класу фортепі­ано. Її роботу визнано однією з найкращих за результатами Всеукраїнської історико-етнографічної експедиції учнівської та студентської молоді «Україна вишивана».

Приємно усвідомлювати, що майбутнє України в руках цих розумних і чарівних дівчат. Нехай їм щастить на успіх в усьому.

Микола СОТ
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009