Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Небезпечне тепло
Вісті Роменщини
Четвер, 23 грудня 2010, 00:00      Ромни, Сумська область

Станом на 9 грудня 2010 року на території м. Ромни та Роменського району виникло 96 пожеж, внаслідок яких загинуло дві особи, четверо травмовано. Збитки становлять більш як мільйон гривень.

Як свідчить статистика, пожежі найчастіше виникають у житловому секторі через необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації електричного обладнання, печей та газових приладів. У зв’язку зі зниженням температури, початком опалювального сезону, коли інтенсивно використовуються усі можливі, в тому числі й саморобні, електронагрівальні прилади та пічне опалення, небезпека набуває загрозливих масштабів.

Навіть за сильних морозів не можна допускати перегріву печей, залишати їх без нагляду. Поряд не можна сушити білизну, дрова та взуття. Для розпалювання ні в якому разі не використовуйте бензин, керосин тощо.

Керівникам підприємств, установ та організацій необхід­но забезпечити дотримання правил пожежної безпеки при використанні електричного, газового, обігрівального та іншого обладнання на виробництві. Особливого нагляду потребують системи життєзабезпечення та енергопостачання населених пунктів, підпри­ємств та установ.

Шановні громадяни, будьте максимально обережними при використанні нагрівальних приладів, пічного опалення та джерел відкритого вогню. Пам’ятайте, перед сном та виходом із дому необхідно вимкнути з мережі всі електроприлади, перекрити газ і перевірити пічне опалення. Ні в якому разі не залишайте дітей без нагляду. Будьте обережними, цінуйте власне життя і життя близьких!

Олександр МАТВІЄНКО,

інспектор Роменського РВ ГУ МНС України

в Сумській області
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Церква
Церква