Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Головний вектор – якість
Головний вектор – якість
Вісті Роменщини
Четвер, 23 грудня 2010, 00:00      Ромни, Сумська область

Працівники Роменського районного відділення „Енергозбут” щомісяця здійснюють обслуговування 49 тис. побутових споживачів електричної енергії та більше тисячі – юридичних осіб. Пріоритетними напрямками в роботі є підвищення якості послуг, які надаються споживачу, скорочення до мінімуму втрати часу на проведення розрахунків.

Для цього у 2009 році створене єдине вікно роботи з клієнтами, де працюють інженер сервісного центру Анна Носова, інженер-проектант В’ячеслав Шубенко, оператор Ірина Д’якончук.

Одним з основних завдань підрозділу є підключення електроустановок замовників до електромереж ВАТ „Сумиобл­енерго”, створення атмосфери зручності, доброзичливості та комфортності при спілкуванні клієнтів і працівників енерго­збутової компанії. І головне, вирішуються всі проблеми з електропостачання без зайвої біганини.

Замовник один раз приходить в “Енергозбут”, з усіх необхідних питань звертається безпосередньо до призначеного працівника єдиного вікна і отримує повний комплекс послуг „під ключ” (виготовлення технічної документації, проведення електромонтажних робіт і підключення, облаштування електроопалення приватних будинків та офісів).

Для забезпечення безперебійного електропостачання, зменшення втрат електроенер­гії протягом року встановлено на фасадах житлових будинків 2005 однофазних, 18 трифазних шаф обліку та замінено 2000 індукційних лічильників на електронні. Особливої подяки за якісне виконання робіт із заміни електричних лічильників заслуговують електромонтери рейдової бригади Микола Сквира, Юрій Пурдик.

Успішно спрацювали в цьому році й служба інспекції та розрахунковий відділ, виконавши на 101% планові показники з технологічних втрат електричної енергії і досягнувши щомісячно 100% оплати за поставлену споживачам електричну енергію.

Успішне виконання інвестиційної програми ВАТ „Сумиобленерго” та створення єдиного вікна з обслуговування споживачів є запорукою виконання планів та показників 2010 року.

З нагоди професійного свята – Дня енергетика – бажаю всьому нашому колективу нових творчих звершень і вагомих здобутків на професійній ниві, міцного здоров’я, щастя, добра, родинного затишку.

Руслан ПУГАЧ,

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Виступ дітей
Виступ дітей