Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Взявся за гуж…
Вісті Роменщини
Понеділок, 20 грудня 2010, 00:00      Ромни, Сумська область

Прочитала в міськрайонці замітку під заголовком “Депутати запрацювали”. Думаю, слава Богу, нарешті взялися за розум нові обранці, не буде вже навішування “ярликів”, пошуків винних та всього іншого побічного.

Більшість із депутатів минулого скликання не зустрічалися з виборцями, не звітували про виконану роботу. Працював лише О.І. Саєнко, спасибі йому. Електорат чекає не розборок, пробачте, а певних змін у житті міста, всілякої допомоги роменцям, захисту, створення робочих місць, зниження цін тощо. Павло Іванович Помаран старався зробити щось хороше для міста, але не вистачило підтримки команди і депутатського корпусу, який практично бездіяв, бо депутати не ходили на сесії. Забули й про квартальні комітети.

Ну, та це спогади. Відшуміла цьогорічна виборча кампанія. Минуло відтоді небагато часу. А вже помітні зрушення на краще. Нова влада розпочала свою роботу з виконання обіцяного. Відновлено діяльність громадських організацій, активізувалися квартальні комітети. Міський голова Микола Калашник постійно нагадує, що потрібно прислухатися до людей, допомагати у їх добрих починаннях, а ще бути господарем слова. Мені спало на думку прислів’я: “Взявся за гуж, то не кажи, що не дуж”. Я це адресую перш за все депутатам міської ради. А ще прохання – об’єднатися і спільно працювати на благо громади, яка віддала за вас свої голоси.

Олена КОВБАСА,

голова квартального комітету № 7.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop15
konotop15