Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Вшанували ліквідаторів катастрофи на ЧАЕС
Вшанували ліквідаторів катастрофи на ЧАЕС
Вісті Роменщини
Понеділок, 20 грудня 2010, 00:00      Ромни, Сумська область

14 грудня 1986 року завершилося спорудження саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської атомної електро­станції. З 2006 року цього дня вшановують тих, хто заступив собою дорогу рукотворному лиху, тих, кому довелося „за безладу безмір, за кар’єри і премії, немов на війні, знову вихід один: за мудрість всесвітню дурних академій платити безсмертям – життям молодим”.

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків катастрофи на ЧАЕС в залі засідань міськвиконкому відбулося урочисте зібрання. Міський голова Микола Калашник та голова районної ради Сергій Хоронько від імені ромен­ців подякували нашим землякам-ліквідаторам, котрі чверть століття тому, не шкодуючи здоров’я і життя, стали на захист рідної землі, вручили почесні грамоти облдержадміністрації, обласної, міської та районної рад.

– На жаль, часто доводиться „вибивати” передбачені чорнобильцям законодавством пільги, – зазначив голова Роменської міської громадської організації „Інваліди Чорнобиля” Олександр Бондарчук. – І на цьому фоні щиро дякую тим, хто всіляко підтримує й допомагає чорнобильцям. Це, зокрема, Олександр Саєнко, Геннадій Свірський, Володимир Тернов, Віталій Жмінько, Денис Птушко.

Також слово мали начальник Роменського райвідділу ГУ МНС в Сумській області Олександр Дрофа і військовий комісар Роменсько-Недригайлівського ОМВК Андрій Ішутов.

До пам’ятного знака ліквідаторам-чорнобильцям було покладено квіти як символ пам’яті про побратимів, котрі вже відійшли у вічність.

У заході взяли участь духовий оркестр Другого СРЦШР МНС, вихованці дитячої музичної школи Валентин Коновал і Юлія Бердник.

Петро КАРАБУТ
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святкова хода
Святкова хода