Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Останнє слово за громадою
Останнє слово за громадою
Вісті Роменщини
Понеділок, 20 грудня 2010, 00:00      Ромни, Сумська область
Забезпечення умов для до­звілля молоді на території Ба­сів­ської сільради – одне з питань чергового засідання комісії з розгляду звернень громадян, яке провів голова райдержадміністрації Віктор Сєрік. 

На жаль, мешканець Басівки Віктор Павлун, у зверненні якого до голови облдержадміністрації і йшлося про неналежну, на його думку, роботу з організації дозвілля молоді, був відсутній. Тож в основному слово мали ті, хто більшою чи меншою мірою причетний до створення умов для культурно-масового відпочинку на теренах сільради. І очільник територіальної громади Яків Биченко, і начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Тетяна Кондратенко ви­знали, що матеріально-технічна база закладів дозвілля, стан приміщень однозначно бажають кращого. Цьому є як об’єктивні, так і суб’єктивні причини. Якщо недостатнє фінансування для належного утримання клубів і будинків культури належить до перших, то ставлення окремих жителів сіл, а це і постійне витягування скла з вікон, і крадіжки апаратури чи її псування, візити напідпитку – до других.

І тут постає питання, без чіткої й однозначної відповіді на яке будь-які дії із забезпечення належного функціонування вогнищ культури практично не мають сенсу: чи готова  територіальна громада оберігати осередки культури від нищення своїми ж доморощеними вандалами? Бо відновлювати понівечене й вкрадене можна до нескінченності.

– Життям сільради мають керувати здорові сили громади, виховувати, впливати на осіб, котрі негідно поводять себе. І тоді клуби та будинки культури стануть більш потрібними, ніж „пивниці”. Якщо люди дійсно бажатимуть, щоб дозвіллєвий заклад працював й докладуть для цього зусиль, ми теж таким допоможемо. А утримувати заклад заради самого закладу ніхто не буде, – зазначив Віктор Сєрік та доручив профільним заступникам вивчити ситуацію в сільській раді й не лише в сфері культури.

Розглянуто також ряд звернень з особистих питань.

Андрій ЛЮБСЬКИЙ.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Виступ хору
Виступ хору