Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Перспективи необмежених можливостей
Перспективи необмежених можливостей
Вісті Роменщини
Субота, 11 грудня 2010, 00:00      Ромни, Сумська область

Міжнародний день інвалідів дозволив міській владі докладніше ознайомитися з питаннями, що турбують людей з обмеженими можливостями.

Заступники міського голови О.Ф. Яковенко і В.Г. Дудко обговорили їх за «круглим столом» з представниками різноманітних служб, громадських організацій інвалідів. Захід пройшов у центрі реабілітації дітей-інвалідів.

Учасники зустрічі торкнулися проблем транспортного забезпечення, здобуття загальної освіти, працевлаштування людей з особливими потребами. Батьки вихованців центру також попросили розширити реабілітаційні послуги: ввести посади логопеда, викладача інформатики, а також відновити роботу басейну. Молоді інваліди сподіваються на увагу влади щодо трудової орієнтації. Люди з вадами зору бажають впрова­дження в місті спеціальних програм, що дозволили б їм користуватися інтернет-ресурсами. Обговорення піднятих питань окреслило перспективи роботи влади в даних напрямках на найближчі кілька років.

Заходи, присвячені Дню інвалідів, не обмежилися офіційними подіями. Шестирічні відвідувачі центру реабілітації завітали на інтегрований урок у 1Б клас СЗОШ № 1. На жаль, для деяких діток індивідуальна форма навчання – єдина можлива, тому заняття серед однолітків надовго залишать добрі спогади. Святковий концерт у ЦРДІ, у якому взяли участь танцювальний колектив ТОВ «Роменський завод продтоварів» «Вишеньки» (керівник Олеся Рильська) та СЗОШ № 1 «Радість» (Олена Телющенко) завершився за щедрим солодким столом, про який по­дбав генеральний директор ТОВ «Роменський завод продтоварів», депутат обласної ради Олександр Саєнко.

Юрій ПРОКОПЕНКО
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

027
027