Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Привітали й попрацювали
Привітали й попрацювали
Вісті Роменщини
Субота, 11 грудня 2010, 00:00      Ромни, Сумська область

Відбулося друге пленарне засідання першої сесії районної ради шостого скликання. Голова районної ради С.В. Хоронько та голова райдержадмі­ністрації В.П. Сєрік поздоровили присутніх із Днем місцевого самоврядування, побажали плідної роботи на покращення добробуту виборців, особистих радощів, сімейного благополуччя.

Ще одне приємне дійство виконали депутати та сільські голови – привітали свого колегу – Погожокриницького сільського голову Василя Сердюка з 50-річчям.

Далі робота проходила згідно з порядком денним. Пи­тання в основному були організаційні. Про утворення постійних комісій районної ради інформував голова районної ради С.В. Хоронько. При розподілі “посад” у постійних комісіях було враховано фахову підготовку депутатів, організаторські здібності, партійну приналежність. Постійні комісії очолили такі народні обранці:

В.М. Татарінов – з питань бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, підприємництва та зайнятості населення;

П.М. Кривогуз – з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, використання природних ресурсів та охорони навколишнього середовища;

М.І. Стрижко – з питань регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності, правопорядку та інформаційної полі­тики;

В.В. Бельбас – з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення;

В.М. Малик – з питань промисловості, будівництва, комунальної власності, розвитку комунального господарства, транспорту та зв’язку;

Л.М. Баскакова – з питань освіти, сім’ї, молоді, спорту, розвитку культури та туризму.

Заступник голови райдержадмі­ністрації О.О. Обідейко доповів з питання “Про внесення змін та доповнень до програми економічного і соці­ального розвитку Роменського району на 2010 рік”. Заступник начальника фінансового управління РДА Т.В. Сєрікова інформувала з питання “Про внесення змін до рішення районної ради від 13.05.2010 р. “Про ра­йонний бюджет на 2010 рік”.

Розглянуто ряд інших питань.

Для залучення коштів підприємств різних форм власності у складі спеціального фонду районного бюджету створено цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури району.

На сесії утворено депутатську фракцію Партії регіонів, до якої увійшов 31 депутат.

З обговорюваних питань прийнято відповідні рішення.

Микола ГНАТЕНКО
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

24
24