Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Зимові дороги небезпечніші
Зимові дороги небезпечніші
Вісті Роменщини
Середа, 08 грудня 2010, 00:00      Ромни, Сумська область

Зима суттєво впливає на дорожню ситуацію. Щоразу, сідаючи за кермо, водії повинні пам’ятати про можливість недостатньої видимості та ожеледиці.

На жаль, деякі власники автомобілів продовжують експлуатувати покришки з «літнім» малюнком протектора. На багатьох двоколісних транспортних засобах відсутні зовнішні світлові прилади, що практично унеможливлює їх виявлення в темний час доби. Те саме стосується і пішоходів, які рухаються неосвітленими ділянками доріг.

Працівники Державтоінспекції приділяють багато уваги попередженню таких порушень. Не всі водії усвідомлюють, що встановлення шин із зимовим протектором може уберегти від ДТП. Автовласники скаржаться на їх дорожнечу або взагалі не вважають це необхідним заходом, мовляв, сніг ще не випав. Однак фінансові затрати на заміну коліс у будь-якому випадку себе виправдають, адже простіше попередити трагедію.

Станом на 26 листопада на території обслуговування зареєстровано 71 дорожньо-транспортну пригоду, де 7 осіб загинуло і 38 отримали ушкодження. За аналогічний період минулого року сталося 83 ДТП, у яких 8 осіб загинуло, 50 отримали травми. Протягом листопада цього року порівняно з листопадом 2009 р. кількість аварій зросла на 30%.

Картографічний аналіз виявив місця концентрації ДТП - на перехрестях вулиць Кор­жів­ська-Соборна та Кірова-Соборна, аварійно небезпечні ділянки - на вулицях Конотопській, Сумській.

Варто нагадати власникам транспортних засобів порядок користування зовнішніми світловими приладами. У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості, незалежно від ступеня освітлення дороги, на транспортному засобі, що рухається, повинні бути увімкнені світлові пристрої (пункт правил – 19.1): на всіх механічних транспортних засобах – фари ближнього (дальнього) світла; на мопедах (велосипедах) і гужових возах – фари або ліхтарі; на причепах транспортних засобах, що буксируються, – габаритні ліхтарі.  Під час зупинки також мають бути ввімкнені габаритні або стоянкові ліхтарі, а при вимушеній зупинці додатково – аварійна світлова сигналізація. Протитуманні фари можна використовувати в умовах недостатньої видимості як окремо, так і з ближнім або дальнім світлом фар, а в темну пору доби на неосвітлених ділянках доріг лише разом з ближнім або дальнім світлом фар.

Прохання до всіх власників автомобілів враховувати погодні умови при виборі швидкості руху, обладнати мопеди, велосипеди світлоповертаючими пристроями, звертати увагу і не допускати рух пішоходів неосвітленими ділянками доріг, особливо в темний час доби, виявляти та попереджувати учасників дорожнього руху, які ігнорують безпеку при русі в складних погодних умовах. Поважайте одне одного, будьте обачливими та уважними на дорозі, виконуйте правила дорожнього руху, що знизить ризик надзвичайної пригоди.

Євген Булавко,

інспектор групи пропаганди Роменського ВДАІ
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм