Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

підтримали виробника
Вісті Роменщини
Середа, 08 грудня 2010, 00:00      Ромни, Сумська область
Нещодавно колишній завод АТС нагадав про те, що на ньому ще теплиться життя. Звичайно, випускати телефонні станції там ніхто не збирається. Натомість після зупинки одного з найбільших підпри­ємств Роменщини кілька його робітників у рахунок заборгованої заробітної плати викупили частину ремонтного обладнання. Так виникло ТОВ «Ремтехмаш». Сьогодні – це уні­каль­не невеличке об’єднання висококваліфікованих спеці­алістів з ремонту найрізнома­нітнішої техніки. Й саме зараз їх спіткали неприємності, які вдалося уладнати тільки за допомогою очільників місцевого самоврядування. 

Товариство попередили про ймовірне розірвання угоди оренди приміщення. Воно знаходиться у державній власності й ліквідатор збанкрутілого підприємства вирішив виставити на продаж площі «Ремтехмашу», щоб компенсувати заборгованість заводу з обов’язкових платежів. АТСів­ців могли назавжди позбавити місця роботи. Вони звернулися по допомогу до свого колишнього колеги, нині секретаря міської ради Миколи Цецюра, який негайно ознайомив з проблемою міського голову Миколу Калашника. Разом вони відвідали підприємство, досконало вивчили ситуацію. За їх сприяння вже наступного дня з колективом майстерні зустрівся перший заступник голови Сумської облдержадміністрації Віктор Чернявський.

Оперативна допомога виробничій галузі – один з пріоритетів діяльності влади, від якого напряму залежить розвиток вітчизняної економіки. Саме тому ТОВ «Ремтехмаш» не дозволять зупинити виробництво, що вкрай необхідне регіону – це, зокрема, довела масовість ексклюзивних замовлень під час цьогорічних жнив. Представник обласної влади запевнив робітників підприємства в тому, що вони можуть працювати спокійно.

Денис МЯГКОВИЧ
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня