Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини посвідчення вручені, обов’язки визначені
посвідчення вручені, обов’язки визначені
Вісті Роменщини
Середа, 08 грудня 2010, 00:00      Ромни, Сумська область
Друга сесія обласної ради шостого скликання під головуванням Геннадія Михайленка розпочалася з приємної місії. Очільник обласної ради урочисто вручив народним обранцям депутатські посвідчення та відповідні нагрудні знаки. Цікаво, що першим їх одержав наш земляк, депутат обласної ради Микола Андрусенко. 

Перед тим, як обрати робочі органи сесії, Геннадій Володимирович оголосив про утворення депутатських фракцій. Сьогодні їх зареєстровано чотири: ВО “Батьківщина”, ПП “Фронт змін”, Компартії України та “Рідне місто”. Очолили їх депутати Володимир Дрига, Микола Клочко, Григорій Поляков та Микола Трофименко.

Депутатських запитів роз­глядалося лише два – Володимира Грінцова та Валерія Толбатова. Обидва вони стосувалися поліпшення медичного обслуговування населення.

Сесія затвердила регламент роботи Сумської обласної ради шостого скликання. Доповідаючи з цього питання, заступник голови обласної ради Валерій Толбатов сказав, що цей документ спрямований на підвищення якості підготовки проектів рішень, підвищення в цілому ефективності роботи депутатського корпусу. Регламент чітко виписує порядок формування обласної ради, правові засади організаційної роботи, строки повноважень депутатів, їх права і обов’язки, дає роз’яснення щодо понять дисципліни та депутатської етики в діяльності ради, депутатських звернень і запитів, доручень виборців. Чільне місце відведено депутатським групам і фракціям, зокрема, порядку їх формування (утворення), реєстрації, припинення діяльності тощо. Один з розділів регламенту називається “Посадові особи та органи влади”. В ньому йдеться про порядок обрання голови ради, першого заступника та заступників, їхні повноваження. В окремих статтях виписані всі аспекти, пов’язані з діяльністю постійних комісій, президії, виконавчого апарату, ходом проведення сесій та ін.

Одноголосно затвердили і положення про постійні комісії обласної ради шостого скликання.

Без детального обговорення було утворено президію обласної ради та затверджено положення про неї.

З метою реалізації депутатських повноважень у виборчому окрузі та встановлення тісного взаємозв’язку з виборцями, органами місцевого самоврядування, виконавчої влади, розташованими на території Сумської області, обласна рада затвердила положення про організацію прийому громадян депутатами обласної ради та розподілила депутатів обласної ради, обраних від місцевих організацій політичних партій у багатомандатному виборчому окрузі, за містами і районами.

Врахувавши вимоги статті 44 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада вирішила делегувати облдержадміністрації ряд повноважень. Розгля­нувши пропозиції облдержадміні­стра­ції, обласна рада внесла зміни до програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2010 рік, до обласного бюджету на поточний рік та затвердила звіт про виконання обласного бюджету за дев’ять місяців цього року.

Депутати прийняли кілька рішень з кадрових питань. Сесія розглянула й інші питання, внесені до порядку денного. З кожного прийнято відповідне рішення.          Григорій СТРІХА
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святковий концерт
Святковий концерт