Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Телевізор у погребі
Вісті Роменщини
Вівторок, 11 травня 2010, 08:14      Ромни, Сумська область

Добре відомо, що досвід допомагає розкрити схожі злочини. Саме тому роменські мілі­ціонери не забарилися з роз­криттям пограбування за заявою роменки 1968 р.н. У зверненні йшлося про викрадення невідомою особою телевізора.

 

Шукати довго не довелося. Виявилося, що Іван, співмешканець заявниці, насправді був свідком викрадення й навіть жертвою ще одного злочину. Він товаришував з подружжям, яке мешкало поруч. Одного разу після гостин Івана Світлана з Олегом помітили, що з сер­ванта зникли доньчині золоті сережки. Наступного разу Івана запросили "випити" вже не просто так. Із захмелілого сусіда сімейна пара почала просто вибивати зізнання в скоєнні крадіжки, та безрезультатно. Тоді Світлана потягла його на "обшук", але не знайшла в чужому будинку пропажі й повернулася ні з чим до чоловіка. Він, теж "піді­грітий" горілкою, вирішив розібратися по-своєму. Ретельно підготувався, для цього чомусь насипав у поліетиленові пакети тютюну й одягнув на руки ("бачив у кіно, що так роблять злочинці", - пояснював він потім співробітникам міліції). Однак поки йшов до сусідського будинку, ймовірно, скоординував свій "злодійсь­кий" план: замість того, щоб не­помітно прокрастися в помешкання, почав голосно гукати побитого кривдника. Натомість Іван, відлежуючись після алкоголю й прочуханки, не міг і поворухнутися. Тоді нападник розбив скло, заліз у будинок, озирнувся - як би помститися? Переляканий хазяїн лише тихенько скиглив на дивані, благаючи, щоб Олег не чіпав імпортний телевізор. Та саме цей неодмінний атрибут сучасної оселі й виніс грабіжник, приховавши його серед консервації у власному погребі.

Випадок нагадує кримінальну історію, опубліковану раніше у "Вістях Роменщини" ("Ворон ворону..."), де також фігурували викрадені під час гостин дорогоцінні прикраси. У даному випадку покарання буде суворіше, адже Олега звинувачують у завданні тілесних ушкоджень, грабежі, незаконному проникненні. Іронія в тому, що сережок так і не знайшли. Крім того, подружжя відмовилося від будь-яких правових претензій до Івана. Невже знову розбиратимуться "по-своєму"?

Наталія ВОЙТЕНКО, 

помічник начальника Роменського МВ ГУМВС України в Сумській області
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop30
konotop30