Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Нащадки козацької слави
Нащадки козацької слави
Вісті Роменщини
Вівторок, 02 березня 2010, 10:18      Ромни, Сумська область

У рамках фізкультурно-патріотичного комплексу "Козацький гарт" четвертий раз зібралися на фестиваль "Нащадки козацької слави" команди Анастасівської, Андріяшівської, Біловодської, Глинської, Коржівської ЗОШ.

 

Школярі демонстрували вірність традиціям українського народу, козацьку доблесть і завзяття. Змагалися у конкурсі знавців історії українського козацтва, човниковому бігу, стрибках у довжину з місця, стрибках через скакалку, перетягуванні каната. У конкурсі-презентації учасники фестивалю представили розповіді про відродження та збереження традицій українського козацтва у своїх школах, селах. У цьому допомагали танці, вокал, рукопашний бій, художнє слово.

 

Кожна команда прагнула досягти найкращих результатів у всіх видах змагань. Злагоджено, бадьоро, високоартистично виступила в конкурсі-презентації команда Андріяшівської школи. Найспритнішими вони були і в стрибках через скакалку. В змаганнях з перетягування каната найсильнішими виявилися глинчани. Високий рівень знань з історії українського козацтва продемонстрували учні Коржівської ЗОШ. Кращими вони були також у човниковому бігу та в стрибках у довжину. Перше загальнокомандне місце виборола команда Коржівської ЗОШ, друге - Андріяшівської, третє - Глинської.

 

Вітаємо переможців!

 

Віра КОСТЕНКО, 

методист відділу освіти

райдержадміністрації.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг