Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Іменні іконки рятувальникам
Іменні іконки рятувальникам
Вісті Роменщини
Вівторок, 02 березня 2010, 10:01      Ромни, Сумська область

Сніг сунув лавиною на гріш­ну землю. Сантиметр за сантиметром пухкішала його ковдра, відповідно і важчала. Дахи "напряглися", очікуючи нового пресування несподіваними опадами. Дісталося всім.

 

- Слава Богу, що на території Ромна дислокується рятувальний підрозділ оперативного реагування МНС України під командуванням полковника Сергія Біляєва, - розповідає Іван Кавчак, настоятель Вознесенської церкви, протоієрей, депутат міської ради. - Бачу, справи кепські звечора. Якщо до ранку ще стільки "вмоститься" снігу, даху, що на храмі, - амінь. Тож зателефонував Сергію Васильовичу. Він пообі­цяв, що ранком буде підмога.

 

Так і сталося. Вже о восьмій військовики з участю капітана Олександра Цигункова, старшого лейтенанта Романа Щербини з відповідним спорядженням рятували Храм Божий. І досить успішно, оперативно. За що їм благословення Боже на добрі помисли і справи. Від матеріальної винагороди відмовилися. А ось іменні іконки як талісмани люб'язно отримали з рук священика.

 

Принагідно хочеться висловити подяку особовому складу рятувального спецпідрозділу, який "знешкодив" льодяні стріли на багатьох будинках міста та ліквідував завали, обвали дахів тощо.

 

Григорій СТРІХА.

 

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг