Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Перспективи інвестиційної політики
Перспективи інвестиційної політики
Вісті Роменщини
П'ятниця, 05 лютого 2010, 08:21      Ромни, Сумська область

Під час візиту до нашого міста депутат Верховної Ради України В.А. Слаута зустрівся з керівниками підприємств Роменщини. Він повів мову про найбільш актуальну для нашого регіону сільськогосподарську галузь. Роменським аграріям особливо цікаво було поспілкуватися на цю тему з колишнім міністром аграрної політики і віце-прем'єр-міні­стром України в уряді Віктора Януковича.

 

Візит Віктора Слаути, звичайно, пов'язаний з другим туром виборів Президента України. Проте народний обранець на початку зустрічі зауважив, що вести вже набридлу агітацію не збирається з поваги до себе та присутніх - людей, які на практиці знайомі з перевагами та недоліками державної політики, передусім щодо сіль­сь­кого господарства. Величезний досвід, накопичений за довгий час роботи в галузі (Вік­тор Андрійович починав кар'є­ру на посаді агронома), дозволив йому проаналізувати її сучасний стан. Своїми висновками він і поділився з присутніми.

 

Передусім депутат під­креслив, що скасування програми здешевлення кредитів не можна виправдати кризою. А тему сьогоднішньої бюджетної політики в аграрному секторі, як і на засіданні Верховної Ради, запропонував обмежити хвилиною мовчання. На противагу сучасним тенденці­ям, цим питанням надають особливого значення "регіонали", - зазначив у своєму виступі В.А. Слаута. Кредитування має стати фундаментом галузі, передбачається також державне замовлення (квотування) кількох видів стратегіч­них культур (зерно, цукор та ін.). Головним аспектом укра­їн­ської економіки має стати її інвестиційний характер, а не експортний, запроваджений в останні роки. Адміністративна вертикаль, на думку Віктора Слаути, повинна поєднуватися з реальним забезпеченням впроваджуваних програм, а також стимулюванням так званих соціальних проектів, започаткованих приватними сільгосппідприємствами.

 

Микола СОТ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Міст
Міст