Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини «Потурбуймося про птахів разом»
«Потурбуймося про птахів разом»
Вісті Роменщини
П'ятниця, 05 лютого 2010, 08:11      Ромни, Сумська область

Запрошуємо всіх взяти участь у природоохоронній акції з такою назвою, щоб попіклуватися про крилатих мешканців краю. А саме: виготовити та розвісити годівнички на власному подвір'ї, в парках, скверах та підгодовувати пташок. Змітаючи крихти зі столу, не викидайте їх у смітник. Краще покладіть у годівничку. Адже головний ворог пернатих не холод і не мороз, а брак корму. Проявіть доброту, допоможіть птахам - і вони порадують своєю клопіткою працею, знищуючи комах-шкідників. Наприклад, за 14-16 днів, доки жовторота малеча перебуває в гнізді, синичка приносить їм понад 2 кг різних комах, серед яких найбільше шкідників. Пара цих птахів за період гніздування повністю звільняє від комах близько 40 плодових дерев.

 

Науковці довели, що пернаті запам'ятовують кожного в обличчя й дуже вдячні тим, хто ділиться з ними хлібом насущним. Недарма з посиленням холодів та снігопадів птахи прибиваються поближче до наших домівок й терпляче вартують людей, що виходять з будинку.

 

До раціону птахів входять просо, не обсмажені зерна соняшнику та гарбуза, не солоні шматочки сала, подрібнений сирий бурячок, картопля, листя капусти, пшениця тощо. Зрештою, споглядання за пташиним бенкетом надовго підніме настрій кожному. Отже, частуйте на будь-який пташиний смак.

 

На знімку: вихованці гуртка "Юні орнітологи" міського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, учні СЗОШ № 1.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

24
24