Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

З теплом та добром
Вісті Роменщини
Середа, 03 лютого 2010, 11:15      Ромни, Сумська область

Околиця села Басівка ще ні­коли не бачила такого зібрання людей. Прийшли сюди не тільки дорослі, а й навіть старенькі та діти. Вітерець, добряче приправлений морозом, розгулявся не на жарт, аж до кісток пробирав. Та, незважаючи на холод, у людей добрий настрій, привітні посмішки на обличчях, бо є чим зігрітися: в село, нарешті, при­йшло довгоочікуване голубе паливо.

 

Сільський голова Я.П. Биченко відкриває урочистості, надає слово голові районної державної адміністрації П.М. Кривогузу:

 

- Труд селян важкий, виснажливий, - сказав Петро Микола­йович. - тому вдвічі приємно, що газ, який прийшов у село, дасть людям полегкість, покращить побутові умови.

 

Незважаючи на нестачу бю­джетних коштів, райдержадміністрація на потреби газифікації сіл їх вишукує. Коли виникла проблема з виділенням вашій сільській раді 100 тис. грн. (казначейство заблокувало рахунок на 600 тис. грн.), то вирішили перепозичити. Ке­рівники підпри­ємств О.І. Саєнко (ТОВ "Ромен­ський завод продтоварів) та О.В. Загурський (ВАТ "Біловодський КХП") пішли назустріч. Жителі села, скоротивши до мінімуму сімейні бюджети, теж вклали свої кошти у газифікацію. І вже у 78 оселях спалахне голубий вогник. Природне паливо надійде також у сільську раду та медичну амбулаторію. На черзі - газифікація інших населених пунктів. Ві­таю вас із сьогоднішньою приєм­ною подією. Бажаю здоров'я, щас­тя, успіхів.

 

- Газифікація сіл продовжується, - відзначив у своєму виступі голова районної ради О.В. Біловол. - лише за три роки в хатах сіл Хмелів, Сененкове, Гаї, Заклимок, Велика Бутівка спалахнув голубий вогник, а за п'ять років змонтовано 220 кілометрів газопроводів. До цього доклали старань працівники ТОВ "Ромнигазбуд" (І.Г. Батій), Роменського управління з експлуатації газового господарства (М.П. Сидоренко), ТОВ "Газсантехмонтаж" з Конотопа (Т.А. Гурова). Спасибі їм за це. Отож газопровід у районі хоч і не такими темпами, як хотілося б, але продовжує будуватися. Отак поступово відбудеться й Україна. Вітаю вас зі святом тепла і добра.

 

Зі словами подяки до всіх причетних до прокладення газопроводу звернувся житель села А.І. Галак.

 

- Немає нічого гіршого, як чекати та доганяти, - сказав Анатолій Іванович. - за десятиріччя почули стільки невиконаних обі­цянок, що зовсім зневірилися. Однак коли запалили факел у Хмелові, знову з'явилася надія. І от сьогодні газ став реальністю в с. Басівка. Що можна сказати? Велике спасибі висловлюю від імені жителів будівельникам газової "магістралі", районній владі за те, що виділила кошти та допомогла організаційними роботами. Члени кооперативу, кидаючи дома печене й варене, виходили загортати траншеї, вирубувати кущі. Та найбільше сил і старань доклав голова кооперативу В.В. Холод. Добре попрацювали всі, тому й маємо результат.

 

Наступає найурочистіша мить. Факел запалюють голова районної державної адміністрації П.М. Кривогуз, голова районної ради О.В. Біловол, начальник управління з експлуатації газового господарства М.П. Сидоренко, голова кооперативу "Басівка-газ" В.В. Холод.

 

Яскравою квіткою палахкотить полум'я. У холодному зимовому повітрі по-особливому відчувається його тепло. Зігріває це чарівне паливо й оселі.

 

Микола ГНАТЕНКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop65
konotop65