Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Щоденна турбота
Вісті Роменщини
Четвер, 10 грудня 2009, 09:05      Ромни, Сумська область

Інвалідам Конституцією України гарантовано рівні з усіма громадянами можливості для участі в державному будівництві, інте­грації у всі сфери життя. Але для того, щоб вони могли реально стати рівноправними членами суспільства, має бути створена цілісна взаємопов'язана система реабілітаційних заходів, орієн­тованих на відновлення фізичного та соціального статусу, поліп­шення життєдіяльності, досягнення матеріальної незалежнос­ті.

 

У нашому районі, де проживає 1961 інвалід (у тому числі 114 дітей-інвалідів до 18 років), посилено увагу щодо їх соціального захисту, проводиться робота з виявлення одиноких, малозабезпечених сімей інвалідів, визначаються їх потреби, надається необхідна допомога. Проводиться робота зі створення безперешкодного доступу інвалідів до споруд громадського призначення. Особлива увага приділяється питанням працевлаштування та направлення на навчання.

 

Нинішнього року управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації забезпечено путівками на санаторно-курортне лікування 13 осіб, із них 11 ветеранів війни. Інвалідними візками для пересування по вулиці та кімнаті, засобами реабілітації, спілкування, орієнтування та обміну інформацією забезпечено 67 інвалідів. Грошова компенсація взамін путівки на санаторно-курортне лікування виплачена 17 інвалідам на суму 2,7 тис. грн. Компенсація на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування виплачена 29 інвалідам на 4,6 тис. грн. Одноразова матеріальна допомога виплачена 22 інвалідам на суму 2,4 тис. грн. На­прав­лено на навчання до Всеукраїнського центру професійної реабілітації інвалідів 1 інваліда ІІ групи з дитинства. 8 дітей-інва­лідів направлено для проходження курсу реабілітації в Сумському обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів та 33 дитини-інваліди - до Роменського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

 

Не залишити людину наодин­ці з бідою, допомогти - саме в цьому покликання працівників управління. Розуміння проблеми, професіоналізм, чітка злаго­дже­ність у роботі, доброта та щед­рість душі - запорука успіху.

 

Наталія СИДОРЕНКО, 

завідувач сектора УПСЗН райдержадміністрації.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009