Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Грип відступає
Грип відступає
Тандем-пресс
П'ятниця, 27 листопада 2009, 11:07      Ромни, Сумська область

Засідання координаційної ради 23 листопада міський голова Павло Помаран почав із радісної звістки про те, що місто відновлює свій звичний режим: з понеділка діти пішли до шкіл після тривалих канікул, а кількість випадків захворювань на грип значно зменшилась: із 26 звернень за добу до 1 звернення. «Ромни не переступили епідеміологічний поріг, - оголосив Павло Іванович. Після повернення дітей до навчальних закладів головне завдання – втримати контроль за рівнем захворюваності і не допустити поширення інфекції у дитячих колективах».

Начальник КП «Ромникомунтепло» Георгій Кунцевич розповів, що заборгованість по природному газу погашена в повному об’ємі, і навіть є передоплата за спожитий газ у листопаді – майже 92 тис. грн. Споживачі мають сплатити 360 тис. грн., рівень сплати 74%. Щодо бюджетних організацій, то претензії у теплопостачальника є до підприємств, що фінансуються із державного бюджету – їх борг становить  83 тис. грн. за жовтень.

Заступник начальника – начальник штабу Роменського МВ Віталій Гринь розповів про нову «моду» серед злочинців: крадіжку домашньої птиці. Якщо влітку відмічалася справжня «пошесть» на мобільні телефони, то тепер все частіше фіксують випадки викрадення гусей, курей тощо. Наприклад, за останній тиждень було зареєстровано 9 подібних випадків, 6 із яких розкрито. Також Віталій Миколайович розповів, що зараз ведуться пошуки меморіальної дошки, викраденої із території ЦРЛ.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Юрій Скиба доповів про результати роботи комісії по легалізації працівників на підприємствах міста. До складу робочої групи входили представники управління праці, служби боротьби з економічними злочинами, управління економіки, центру зайнятості та пенсійного фонду. Ними було перевірено 6 об’єктів, виявлено 3 неоформлених працівників. Але лише один з них підписався під поясненням щодо свого незаконного перебування на перевіреному об’єкті. Обговорення даного питання зацікавило багатьох, а мер навіть зазначив, що з цим треба розбиратися впритул і активізувати роботу згаданої комісії. Учасники робочої групи наголосили, що факт виявлення незаконного робітника обов’язково тягнутиме за собою фінансові санкції, при чому чим довше дана особа незаконно працює, тим більшим буде штраф.

Іншим моментом, котрий довго обговорювали, стало питання щодо законності займатися виробничою діяльністю, якщо немає сплати за використання земельної ділянки під даним об’єктом. Але тут перепоною є те, що законодавство у нас суперечливе, що й породжує всілякі махінації та спекуляції. П. Помаран наголосив, що дане питання триматимуть на контролі і проведуть інвентаризацію підприємств, котрі займаються виробництвом товарів. А тих, хто має борги за використання земельної ділянки, треба притягувати до відповідальності. Тоді це буде справедливо й інші не наслідуватимуть такий приклад.

Тетяна Івасин

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Бульвар Свободи
Бульвар Свободи