Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Розкрито вбивство
Розкрито вбивство
Тандем-пресс
П'ятниця, 27 листопада 2009, 11:04      Ромни, Сумська область

Співробітники Роменського МВ довгих 5 місяців працювали над тим, щоби поставити крапку у вбивстві орендаря ставка у селі Андріївка.

Подробиці розкритого злочину розповів  слідчий слідчого управління ГУМВС України в Сумській області майор міліції Олександр Ковган.

«В ніч на 24 липня 2009 року було скоєно вбивство на ставку села Андріївка, - говорить О. Ковган. Убивство було скоєно із застосуванням вогнепальної зброї. По даному факту у цей же день порушили кримінальну справу. У ході проведеної роботи через 5 місяців була встановлена особа того, хто скоїв вбивство – 25-річний житель Андріївки. Чоловіка ми затримали, вилучили обріз мисливської рушниці, яка була незареєстрованою. За поясненнями злочинця, кримінал він скоїв на грунті особистих неприязних стосунків з убитим. Він застрелив орендаря ставка, коли той спав. Цьому передувало з’ясування стосунків, а потім молодший із двох дістав зброю, котру взяв із собою, і вистрелив у 46-річного чоловіка. Затриманий зізнався, що протягом довгого часу виношував ідею помсти за постійні погрози, придбав обріз і чекав на «вдалий» момент». Розуміючи, що на нього може впасти підозра, він вигадав собі алібі – перебування в іншому місті. Цей маневр спрацював, адже дійсно, слідчі не відразу включили його у коло підозрюваних. Вбивця після скоєного влаштувався працювати на митницю, начальством характеризувався як позитивний робітник. Порушена кримінальна справа за статтею 115 Кримінального кодексу (навмисне вбивство). Нею передбачається покарання у вигляді позбавлення волі сроком від 7 до 15 років».

Ця історія поставила крапку у розкритті вбивств цього року. Нагадаю, перше вбивство – адміністратора у залі ігрових автоматів – розслідували майже 7 місяців. А у листопаді вдалося встановити особу ще одного вбивці.

Тетяна Івасин

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Залізничий вокзал
Залізничий вокзал