Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Підліткові кримінальні «розваги»
Підліткові кримінальні «розваги»
Тандем-пресс
П'ятниця, 27 листопада 2009, 11:01      Ромни, Сумська область

Що штовхає підлітків на скоєння злочинів? Причин для цього багато. Свою роль відіграє те, що неповнолітнім немає куди застосувати свою надмірну енергію, а зараз додався ще й канікулярний період. От і виходить, що підлітки залишилися сам на сам зі своїми проблемами та негараздами. Батьки – на роботі, особливо цікавих занять – обмаль. Тому малолітні самі вигадують собі розваги, котрі часто є порушеннями законів.

У селі Олексіївка із території місцевої агрофірми  було викрадено металеві переїзди вагою 200 кг. Загальна сума збитку склала 2 тис. грн. Злочинцем виявився 24-річний мешканець цього села. Він відтягнув металеві вироби на свій город, що й допомогло міліції оперативно вийти на слід грабіжника: за слідами, котрі залишав візок із металом, правоохоронці потрапили прямісінько до помешкання злодія. Заперечувати очевидне йому вже не було ніякого сенсу.

В Андріяшівці сталося теж доволі зухвале пограбування. На цей раз об’єктом грабежу стало фермерське господарство. Вранці одного дня працівниця ФГ помітила, що із сараю невідомі особи викрали 600 кг металу – транспортери для вивозу навозу. Дільничним інспекторам за сприяння місцевого населення вдалося встановити, що металошукачами стали 5 неповнолітніх хлопців віком від 12 до 16 років – усі жителі села Андріяшівка. Вразило доросле ставлення малолітніх до самої крадіжки. Цей захід вони ретельно спланували. До сараю проникли через дах, метал накладали в сумки і протягом двох днів змогли винести 600 кг металобрухту. Посприяло розкриттю крадіжки те, що свою здобич вони заховали у себе вдома. Ось так неповнолітні грошей за метал не отримали, зате встигли зіпсувати свою біографію.

Наталія Войтенко, помічник начальника по взаємодії з громадськістю  та ЗМІ Роменського МВ ГУМВС

 

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Депутат
Депутат