Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Знову про грип
Знову про грип
Тандем-пресс
Четвер, 19 листопада 2009, 11:30      Ромни, Сумська область

Міський голова Павло Помаран провів прес-конференцію для місцевих засобів масової інформації з приводу рівня захворюваності на грип у місті та районі. Він наголосив, що епідемія представляє реальну загрозу, дійсно є значна кількість роменчан, хворих на ГРВІ, і поки що їх кількість не зменшується. 

 «5 листопада було зареєстровано 655 хворих, на 15 листопада – 1237 чоловік,    - розповів Павло Іванович. Хвилює нас показник, зареєстрований у школі-інтернаті. Там із 117 вихованців захворіло 62. Останнім часом містом поширюється інформація, що школи почнуть опалюватися в той день, коли діти вийдуть після вимушених канікул. Хочу заспокоїти місцевих мешканців. Всі навчальні заклади почнуть топитися за 5 днів до закінчення канікул – з 18 листопада – тому діти прийдуть у прогріті школи і дитсадки. Обов’язково буде проведений медогляд дітей після закінчення канікул. Такий захід допоможе уберегти школярів від зараження інфекцією та її поширення. Всі учні на сто відсотків забезпечені марлевими пов’язками».

- Де можна бажаючим  отримати марлеву маску?

Найбільше пов’язок роздавали через шкільну мережу – окрім забезпечення учнів видавали маски і на всіх членів сім’ї. В першу чергу ми забезпечили тих роменців, котрі контактують з великою кількістю людей. Є резерв, з якого всі бажаючі можуть отримати маски безкоштовно. У нас є списки, відповідно до яких мий роздаємо пов’язки.

- Павле Івановичу, чи будуть проводити щеплення?

Це буде залежати від державного керівництва. Якщо вийде відповідний указ, то ми будемо його виконувати. Очікується, що зараз ми переживаємо лише першу хвилю захворювань, а в березні очікується друга хвиля. Можливо, перед її початком і проведуть щеплення.

- Діти мали вимушені подовжені канікули. Чи означатиме це знову навчання по суботам, аби встигнути опанувати весь навчальний матеріал?

У наказі міністерства освіти та листі обласного управління освіти запропоновано різні форми, щоб виконати програму. Зокрема, пропонують використовувати суботи як навчальні дні, ущільнити матеріал і скоротити термін зимових канікул. Міністерство пропонує обирати з-поміж цих варіантів, головне завдання – опанувати всю програму. На місцях дехто запроваджує оригінальні способи. Наприклад, Шостка практикує навчання з допомогою телебачення: діти знаходяться вдома і через місцеве телебачення вчитель проводить уроки. Звісно, якби кожна сім’я мала б доступ до Інтернету, це би допомогло вирішити багато питань.

Я переконаний, що у Ромнах ситуація є відносно спокійною саме через свідомість наших громадян – дотримання масочного режиму, припинення масових заходів та зібрань. Саме тому кількість хворих не перевищила епідемічний поріг.

Тетяна Івасин

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Чапаєва
Чапаєва