Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Апаратна нарада
Апаратна нарада
Тандем-пресс
Четвер, 12 листопада 2009, 13:40      Ромни, Сумська область

На апаратній нараді йшлося про ряд актуальних питань. Зокрема, міський голова Павло Помаран говорив про забезпечення пов’язками всіх жителів міста. Щоправда, з цим вийшов конфуз. Те, що масками забезпечуватимуть усіх роменчан, вирішили, а як саме це зробити – ні. От на апаратній саме про це і йшлося. Традиційно, обов’язок по виготовленню марлевих пов’язок поклали на працівників освітніх установ: їм дали наряд пошити по певній кількості масок, а вже потім будуть їх видавати громадянам міста.

 

Начальник управління праці та соціального захисту населення Юрій Скиба розповів про контроль за дотриманням сприятливих умов праці на виробництвах. Майже 5 тис. працівників або 41% трудяться у несприятливих умовах виробництва. Начальник фонду страхування від нещасних випадків на виробництві Андрій Стукалов додав, що найкраща ситуація із дотриманням техніки безпеки у локомотивному депо. Анатолій Татенко, лікар районної СЕС розповів, що 12 осіб було відсторонено від роботи через не пройдений медичний огляд. Загальна кількість тих, хто медогляд пройшов, становить 98%. За порушення санітарних норм накладено 27 штрафів (не проходження медогляду та не прибирання закріпленої території). Анатолій Семенови розповів, що якщо територію після накладення штрафів таки прибрали, то з медичним оглядом ситуація не змінилась.

 

Представник локомотивного депо розповів про ситуацію із атестацією робочих місць. Виявляється, там дуже низький відсоток атестованих місць, через що машиністи та помічники машиністів можуть не отримати законну пенсію у 55 років. А спричинено це тим, що керівництво підприємства, яке знаходиться  в Харкові, не дає грошей на проведення атестації. Наголосив представник депо на тому, що решту пільг співробітники отримують своєчасно. Міський голова назвав таке ставлення до працівників залізниці порушенням прав людини і вирішили направити листа до прокуратури, або розібратися у цьому питанні. Схожий стан справ і на ТОВ «Таланпром». Представник підприємства розповів, що атестацію вони провели не в повному обсязі, але всі належні людям пільги працівники отримують. У цифровому еквіваленті ситуація така: атестовано 81 робоче місце із 223. Причина – брак коштів.

 

Начальник головного управління міського господарства Михайло Кочерга проінформував, що за минулі вихідні було вивезено 90% твердих побутових відходів на звалищах. Проблеми лишилися по смітнику на вул. Індустріальна, 3 та Прокопенка, 47. Михайло  Григорович наголосив, що значних фінансових затрат процес вивезення сміття не потребує: лише відповідальності керівників.

 

Головний лікар ЦРЛ Валентина Гунькова порадувала: вже до кінця цього року введуть в дію відремонтоване приміщення земського корпусу. Валентина Василівна зазначила, що необхідна активізація співпраці із райдержадміністрацією. Від району вимагається забезпечення меблями та дообладнання маніпуляційної.

 

Тетяна Івасин

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

23
23