Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Привітали соціальних працівників
Привітали соціальних працівників
Тандем-пресс
П'ятниця, 06 листопада 2009, 10:06      Ромни, Сумська область

1 листопада своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери. На святкуванні з цієї нагоди  привітали грамотами найкращих співробітників. Ведуча слушно зазначила, що для багатьох одиноких громадян похилого віку соціальний працівник є найближчою людиною, а для декого – єдиним другом і порятунком від самоти.

 

Міський голова Павло Помаран у своєму вітальному слові відзначив: «Зараз дуже складно працювати з людьми, ви виконуєте важку та почесну місію, за що заслуговуєте найбільшої поваги».

 

Начальник управління праці та соціального захисту населення Юрій Скиба привітав своїх колег: «У нас з вами є багато проблем, але вони свідчать про показники роботи, адже немає помилок лише тоді, коли нічого не робиш. Зараз є багато законодавчо не врегульованих питань, але незважаючи на це, ми намагаємося максимально якісно надати допомогу нашим відвідувачам».

 

Окрім офіційних слів привітань було багато музичних дарунків від роменських співаків. На окрему похвалу заслуговує тріо юних баяністів, які з віртуозною майстерністю виконали твори на українську тематику.

 

Тетяна Івасин

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

8
8